چگونه برای تیزهوشان برنامه ریزی کنیم

 

آیا میخواهید با استفاده از جلسات خصوصی دروس تیزهوشان قبولی خود را تضمین کنید؟ و به مدارس تیزهوشان راه پیدا کنید و در این مدارس تحصیل کنید؟

 

برنامه ریزی درسی معمولا از نظر دانش آموزان مورد غفلت واقع می شود و آن ارزش و اهمیت حقیقی برنامه ریزی درسی درک نشده است.برای موفقیت در آزمون صرفا مطالعه زیاد و کم خوابیدن به امید ساعات مطالعه بیشتر حتما مفید نخواهد بود زیرا در هر کاری با برنامه پیش رفتن بهتر از نامنظم بودن است.

شما دانش آموزان پرتلاش بهتر است برای موفقیت در آزمون،از فیلم های آموزشی دروس تیزهوشان 96 بهره ببرید و برنامه ریزی درسی جامع و کاملی را به کمک مشاور تحصیلی تدوین نمایید و تلاش کنید تا حد امکان طبق برنامه تنظیم شده مطالعه نمایید.

 

 

 

آیا میخواهید از منابع سوالات آزمون تیزهوشان مطلع شوید؟

 

آیا می خواهید در تکمیل ظرفیت تیزهوشان شرکت کنید؟

آیا به نتایج آزمون خود اعتراض دارید؟

 

بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان داوطلبانی که نسبت به کارنامه خود معترض هستند می توانند با ارائه اعتراض شان به مسئولین در صورت درست بودن انتقادشان ، نسبت به ویرایش کارنامه ایشان اقدام می شود.

 

دانش آموزان برای قبولی در آزمون تیزهوشان علاوه بر مطالعه دروس منابع آزمون خوب است از اساتید تدریس خصوصی دروس تیزهوشان نیز کمک بگیرند تا موفقیت شان محتمل تر شود.

 

برای مشاوره جهت تکمیل ظرفیت تیزهوشان 96 ، بهترین کتاب های تیزهوشان 96،اعتراض آزمون تیزهوشان 96،آدرس مدارس تیزهوشان 96 وبرای دسترسی به آدرس و لیست مدارس تیزهوشان دخترانه وپسرانه و شرایط پذیرش فرزندان خود با مشاوران ما در تماس باشید...

   

 

آزمون تیزهوشان هر ساله برای دانش آموزان ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود . ثبت نام در این آزمون در تاریخ مشخصی برگزار می شود . ورود دانش آموزان در مدارس تیزهوشان منوط بر قبولی در این آزمون می باشد .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل
در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)