اعلام نتایج تیزهوشان و اسامی کسانی که در آزمون تیزهوشان قبول شدند

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 


نتایج آزمون تیز هوشان 96-97 دقیقا مشخص نمی باشد اما بطور معمول اعلام نتایج آزمون و اسامی کسانی که در آزمون تیزهوشان قبول شدند تا یکماه پس از آزمون اعلام می شود اما این آمار تقریبی می باشد و صد در صد نمی باشد. با توجه به اینکه ممکن است نتایج تیزهوشان دیرتر اعلام شوند و داوطلبان ممکن است از آزمون ورودی مدارس دیگر جا بمانند بهتر است که یک تخمین رتبه ای از روند امتحانی داشته باشند تا با توجه به آن منتظر بمانند برای اعلام نتایج تیزهوشان، مشاوره تحصیلی می تواند به دانش آموزان به صورت تقریبی به دانش آموز کمک کند. 

 

 

نتایج آزمون تیزهوشان  سال 97 اعلام شد 

درصورتی که به سایت دسترسی ندارید می توانید نتایج آزمون خود را از ما بپرسید

 

 

 

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97


ثبت نام آزمون تیزهوشان بر خلاف ثبت نام تیزهوشان 96 برای ورودی های پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان در روز دوشنبه 1395/11/25 تا روز سه شنبه 1395/12/03 در پایگاه اینترنتی ثبت نام انجام شد، و این ثبت نام تیزهوشان به منزله ثبت نام اولیه داوطلبان می باشد. دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان 96 و شرکت در آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی و نهم،از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. مشخصات و ظرفیت مدارس تیزهوشان 96 هنگام ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم و نهم مشاهده خواهد شد.ثبت نام تیزهوشان ششم و نهم همزمان با هم انجام می شود. طبق بخشنامه آزمون تیزهوشان نهم و ششم تمام مراحل اعم از ثبت نام تیزهوشان 96-97، دریافت کارت، اعلام نتایج تیزهوشان، ثبت اعتراض و پاسخگویی به صورت اینترنتی می باشد. کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان یک هفته قبل از ازمون بر روی سایت قابل دریافت می باشد.

 

 

  

اسامی_کسانی_که در آزمون_تیزهوشان_قبول_شدند

 

 

 

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97


منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مشتمل بر دو دسته سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی می باشد. 20% نمره آزمون مربوط به استعداد تحلیلی و 80% نمره مربوط به استعداد تحصیلی است. منابع استعداد تحصیلی شامل قرآن، فارسی، مطالعات اجتماعی، تفکر و پژوهش، علوم تجربی و ریاضی می باشد. اما با توجه به اینکه دانش آموزان پایه ششم نمی دانند چه کتابی برای تیزهوشان بخوانیم که در آزمون تیزهوشان 97 قبول شویم؟ و با سوالات چهارگزینه ای آشنایی کامل ندارند نیاز به کتب آموزشی و کمک درسی دارند تا حدودا با نحوه سوالات آشنا شوند. یک مشاور تحصیلی تخصصی در امر برنامه ریزی درسی و مشاوره تحصیلی می تواند کمک بسیاری به دانش آموزان کند و تا حدی این نگرانی و استرس را بر طرف کند.

 

 

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97


تاریخ آزمون تیزهوشان پایه ششم در اردیبهشت ماه به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود.کارت ورود به جلسه داوطلبان که شامل (نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدارس استعداد درخشان بر اساس اولویت و نشانی دقیق حوزه امتحان) یک هفته پیش از برگزاری آزمون از طریق پایگاه اینترنتی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اسامی کسانی که در آزمون تیزهوشان قبول شدند با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)