دبیرستان های استعدادهای درخشان امکانات خوابگاهی و شبانه روزی ندارند. تحصیل دانش آموزان پذیرفته شده در مدارس استعدادهای درخشان طبق مصوّبۀ هیئت امنای سمپاد، مستلزم پرداخت شهریۀ مصوّب مدارس غیر دولتی شهرستان مربوطه است. 

پذیرفته شدگان نهایی این آزمون جهت ثبت نام، مازاد بر پذیرفته شدگان مدارس استعدادهای درخشان، از سوی مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان به ادارات کلّ آموزش و پرورش استان ها، معرّفی خواهند شد.

 

آیا می دانید شیوه درخواست تجدید نظر آزمون تیزهوشان چگونه است؟

آیا به نتایج آزمون تیزهوشان ششم و نهم خود اعتراض دارید؟

 

 
 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره ثبت نام آزمون تیزهوشان با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید
 
  

 

 

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98

 

 

 

 

نحوۀ اعلام نتیجه تیزهوشان 

 

فهرست اسامی پذیرفته شدگان دبیرستان های دورة اوّل و دوم متوسطه استعدادهای درخشان، بر اساس ظرفیّت پذیرش تعیین شده براي هر مدرسه، پس از برگزاري آزمون ورودي مدارس نمونۀ دولتی از طریق سامانۀ مربوطه،  اعلام می شود. قبولی در پایۀ هفتم به منزلۀ ورود بدون آزمون به دبیرستان های دورة دوم استعدادهاي درخشان نیست. مرجع و مهلت رسیدگی به اعتراضات، از سوی ستاد برگزاری آزمون در استان تعیین شده و به نحو مناسب به اطّلاع داوطلبان و اولیای آنان رسانده می شود. درخواست های رسیدگی و تجدید نظر در نتیجۀ آزمون، به صورت متمرکز و از طریق سامانۀ مربوط انجام می شود.

 

 

 

 

تاریخ نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97

 

برای دریافت نتایج تیزهوشان هر استان باید به سایت مربوطه آن مراجعه کرد و هر ساله در بازه زمانی اعلام شده به دلیل مراجعه زیاد به سایت، دریافت کارنامه و حتی ورود به صفحه نتایج به سختی صورت می گیرد. دانش آموزانی که موفق به دیدن نتیجه آزمون خود نشده اند می توانند برای دریافت آن و همچنین نام کسانی که در آزمون تیزهوشان قبول شدند با ما در ارتباط باشند. 

 

 

 

 

منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 


منابع آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مشتمل بر دو دسته سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی می باشد. 20% نمره آزمون مربوط به استعداد تحلیلی و 80% نمره مربوط به استعداد تحصیلی است. منابع استعداد تحصیلی شامل قرآن، فارسی، مطالعات اجتماعی، تفکر و پژوهش، علوم تجربی و ریاضی می باشد. اما با توجه به اینکه دانش آموزان پایه ششم نمی دانند چه کتابی برای تیزهوشان بخوانیم که در آزمون تیزهوشان 97 قبول شویم؟ و با سوالات چهارگزینه ای آشنایی کامل ندارند نیاز به کتب آموزشی و کمک درسی دارند تا حدودا با نحوه سوالات آشنا شوند.

 

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)