نحوه ثبت نام در جهش تحصیلی هر ساله توسط بخشنامه جهش تحصیلی که توسط آموزش و پرورش ارائه می گردد. مطابق با بخشنامه جهش تحصیلی در سال 97 تمامی دانش آموزان در مقطع اول به سوم ، دوم به چهارم ، سوم به پنجم ، چهارم به ششم در دبستان تحصیل می نمایند می توانند در زمان ثبت نام جهش تحصیلی 97 در این ثبت نام شرکت نمایند. دانش آموزانی که در مقطع دبیرستان تحصیل می نمایند می توانند در جهش تحصیلی در دبیرستان شرکت نمایند.

 
 
 
 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

بخشنامه جهش تحصیلی ۹۷

 

 

 

نحوه ثبت نام جهش تحصیلی 97

 

هر دانش آموز در طول هر دوره تحصیلی تنها یک بار می تواند از جهش تحصیلی استفاده نماید. دانش آموز باید توسط ولی خود درخواستش برای جهش تحصیلی را به صورت کتبی به مدیر مدرسه تحویل دهد. مدیر مدرسه پس از بررسی وضعیت تحصیلی دانش آموز و به نسبت شرایط ثبت نام که در بخشنامه جهش تحصیلی 97 اعلام شده درخواست دانش آموز را با معلم وی و شورای مدرسه بررسی می نماید و در صورتیکه واجد تمامی شرایط باشد ، مدارک دانش آموز را به همراه کارنامه وی به آموزش و پرورش معرفی می نماید. پس از تایید آموزش و پرورش ، مدیر مدرسه باید با ثبت نام دانش آموز در سایت سنجش آموزش و پرورش با پرداخت هزینه جهش تحصیلی باید در آزمون ارزیابی ذهنی ( تست هوش یا تست IQ ) شرکت نماید و نمره قبولی را دریافت نماید. 

 

 

 

 

 

شرایط ثبت نام جهش تحصیلی در مدارس ابتدایی

 

دانش آموز باید در آزمون ارزیابی ذهنی ( تست هوش IQ ) که توسط آموزش و پرورش برگزار می گردد، شرکت نماید و نمره بالای 120 کسب نماید. دانش آموز باید در آزمون جهش تحصیلی 97 قبول شود. دانش آموز برای شرکت در جهش تحصیلی باید مبلغی مشخص برای هزینه جهش تحصیلی که این مبلغ بابت هزینه ارزیابی ذهنی ( تست هوش IQ ) پرداخت نماید 750000ریال می باشد.

 

 

 


شرایط ثبت نام جهش تحصیلی در دبیرستان

 

معدل کل دانش آموز دبیرستانی برای شرکت در ثبت نام جهش تحصیلی در دبیرستان در پایه اول حداقل 18 و نمره نوبت دوم آنان در هر درس نباید کمتر از 15 باشد. نمرات دانش آموز در امتحانات شهریور ماه پایه دوم درتمامی دروس باید حداقل 16 باشد.

 

 

 


شرایط ثبت نام جهش تحصیلی در استعداد های درخشان 

 

معدل کل دانش آموزان استعداد درخشان در دبیرستان باید حداقل 19 باشد و در ارزشیابی نوبت دوم نباید هیچ یک از نمرات درسی آنها کمتر از 18 باشد. در امتحانات شهریور ماه که مربوط به جهش تحصیلی می باشد ، نمره دانش آموز نباید در هر درسی کمتر از 17 باشد.

 

 

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بخشنامه جهش تحصیلی ۹۷ با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)