نمونه سوالات نمونه دولتی 95-96

 

برای آشنایی با شرایط ثبت نام نمونه دولتی با مشاوران خود در سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس حاصل نمایید.

ثبت نام نمونه دولتی پایه ششم به هفتم 96 از بین داوطلبانی صورت می گیرد که در پایه ششم نمره قبولی با مقیاس خیلی خوب را کسب کرده باشند و یا در پایه ششم حداکثر دو نمره خوب و بقیه دروس نمره خیلی خوب را کسب کنند. 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 

ثبت نام نمونه دولتی 96 از بین داوطلبان آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم انجام می گیرد.مدارس نمونه دولتی دارای سطح علمی بالایی نسبت به سایر مدارس برخوردارند و همچنین مدارس نمونه دولتی ویژگی ها و مزایای بیشتری نسبت به مدارس عادی و مدارس غیردولتی دارند که همین مزایای مدارس نمونه دولتی باعث شده داوطلبان زیادی علاقه مند به شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی شده و در مدارس نمونه دولتی ادامه تحصیل بدهند. ثبت نام در مدارس نمونه دولتی در دو پایه صورت می گیرد.ثبت نام نمونه دولتی در پایه ششم و ثبت نام نمونه دولتی در پایه نهم.

ثبت نام نمونه دولتی پایه نهم به دهم از بین داوطلبانی صورت می گیرد که در پایه نهم نمره قبولی با معدل بالای 17 را کسب کنند. از بین دانش آموزان پایه نهم که در آزمون نمونه دولتی پایه دهم شرکت کرده اند، برحسب نمره قبولی در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی نهم به دهم به تفکیک مدارس نمونه دولتی استان ها، قبول شده و در مدارس نمونه دولتی ادامه تحصیل می دهند.داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم برای شرکت در آزمون نمونه دولتی 96 و قبولی در آزمون نمونه دولتی باید از منابع آزمون نمونه دولتی آگاهی داشته و منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را مطالعه کنند تا نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی را کسب کنند.

 

 

داوطلبانی که در آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم و آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم شرکت کرده اند می توانند از طریق سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی از نتایج آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم و نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم اطلاع پیدا کرده و کارنامه آزمون نمونه دولتی را دریافت کنند. نتایج آزمون نمونه دولتی 96 پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی اعلام می شود. داوطلبان شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی در صورت اینکه در آزمون نمونه دولتی مردود شدند می توانند از طریق سایت مدارس نمونه دولتی ، نسبت به نتایج آزمون اعتراض کنند. 

ثبت نام نمونه دولتی پایه ششم هر سال یکبار از بین داوطلبان شرکت در ثبت نام آزمون نمونه دولتی انجام می شود که هر ساله اکثر دانش آموزان پایه ششم برای شرکت در آزمون نمونه دولتی در ثبت نام نمونه دولتی پایه هفتم ثبت نام می کنند که از بین دانش آموزان پایه ششم که در آزمون نمونه دولتی پایه هفتم شرکت کرده اند، برحسب نمره قبولی در آزمون نمونه دولتی و ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی به تفکیک مدارس نمونه دولتی استان ها، قبول شده و در مدارس نمونه دولتی ادامه تحصیل می دهند. داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم برای شرکت در آزمون نمونه دولتی 96 و قبولی در آزمون نمونه دولتی باید از منابع آزمون نمونه دولتی آگاهی داشته و منابع آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم را مطالعه کنند تا نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی را کسب کنند.

 

دانش آموزانی که متقاضی شرکت در آزمون نمونه دولتی می باشند ولی به دلایلی موفق به ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نشده اند و یا داوطلبانی که در آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام کرده ولی موفق به کسب نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی را نشده اند می توانند در تکمیل ظرفیت ثبت نام نمونه دولتی پایه ششم به هفتم و تکمیل ظرفیت ثبت نام نمونه دولتی پایه نهم به دهم شرکت کرده و در صورت کسب نمره قبولی وارد مدارس نمونه دولتی بشوند.

مرحله تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 معمولا بعد از اینکه نتایج آزمون نمونه دولتی اعلام شد و پذیرفته شدگان آزمون نمونه دولتی ثبت نام نهایی را انجام دادند، در صورتی که مدارس نمونه دولتی ظرفیت خالی یا ظرفیت اضافی اعلام کردند داوطلبان می توانند در تکمیل ظرفیت آزمون نمونه دولتی شرکت کنند و یا منتظر اعلام اسامی ذخیره های مدارس نمونه دولتی باشند تا در صورتی که اسامی آن ها در لیست ذخیره های نمونه دولتی بود به مدارس نمونه دولتی مراجعه کرده و اگر ظرفیت خالی داشتند ثبت نام کنند.

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نمونه سوالات نمونه دولتی 95-96 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)