دانش آموزان و والدینی که برای قبولی در آزمون مدارس البرز نیاز به برنامه ریزی درسی با کمک مشاوران تحصیلی دارند و یا داوطلبانی که در خصوص ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 97-98 سوالی دارند و یا برای ثبت نام کمک می خواهند می توانند با ما در ارتباط باشند.

 

 
 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 
  

 

 

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 97-98

 

 

 

 

شرایط ثبت نام مدارس البرز 97  

 
دبیرستان ماندگار البرز علاوه بر پذیرش رشته های ریاضی فیزیک و تجربی از رشته علوم انسانی هم برای سال تحصیلی جدید ثبت نام می کند. شرایطی چون تابعیت جمهوری اسلامی ایران و اشتغال به تحصیل در پایه نهم و کسب معدل حداقل 18 در امتحانات نوبت اول پایه نهم جهت ورود به پایه دهم جهت ثبت نام الزامی است. داوطلبان هنگام ثبت نام از پرداخت مبلغ به صورت حضوری در شعب بانک جدا خودداری کنند و فایل اسکن شده تصویر آن ها در ابعاد 4*3 با پس زمینه سفید و فرمت jpg که حداکثر 300 KB حجم داشته باشد آماده باشد و هنگام ثبت نام مورد استفاده قرار گیرد. کارت ورود به جلسه آزمون پایه دهم از طریق مراجعه به سایت ثبت نام اینترنتی با ثبت کد ملی داوطلب از طریق سامانه مذکور دریافت می شود.

 

 

 

 

 

حذف آزمون هفتم مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

 

هدف از حذف این آزمون، كاهش استرس در دوره ابتدایی است. و همچنین تجویز کتاب های کمک درسی ممنوع است. با حذف آزمون ورودی مدارس خاص، طرح شهاب که از جدیدترین و موفق ترین طرح هایی است که در کشورهای توسعه یافته نیز اجرا می شود، در مدارس تقويت می شود و در قالب این طرح ، دانش آموزان دارای استعدادهای گوناگون ، شناسایی و متناسب با توانایی هایشان در همان مدارس تحت آموزش قرار می گیرند.

 

  

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)