با توجه به حذف آزمون ششم، در مقطع متوسطه دوره اول هم ورودی جدیدی وجود نخواهد داشت و فقط برای ورودی های پایه نهم آزمون تیز هوشان برگزار می شود. از طرفی در پایه نهم آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی باهم ادغام خواهد شد و درس خواندن و شرکت در آزمون برای دانش آموزان آسان تر خواهد بود.

 

 

 
 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

 

شرایط ادغام ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی

 

 

 

 

ثبت نام آزمون تیزهوشان 97

 

ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی می باشد. داوطلبان باید در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 ثبت نام خود را انجام دهند. ‌‌دفترچه راهنمای ثبت ‌نام آزمون تیزهوشان  و شرکت در آزمون ورودی نیز، دراختیار داوطلبان قرار خواهد‌ گرفت و مشخّصات و ظرفيت پذيرش مدارس استعدادهای درخشان سراسر كشور، هنگام ثبت ‌نام قابل مشاهده خواهد بود. 

والدینی که برای بهبود وضعیت تحصیلی فرزند خود مایل به ثبت نام در آزمون مدارس استعدادهای درخشان هستند می توانند جهت برنامه ریزی برای قبولی تیزهوشان و  زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 97 با مشاورین ما در ارتباط باشند و ثبت نام تیزهوشان خود را به ما بسپارند.

 

 

 

 

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97

 

ثبت نام نمونه دولتی پایه نهم به دهم از بین داوطلبانی صورت می گیرد که در پایه نهم نمره قبولی با معدل بالای 17 را کسب کنند. از بین دانش آموزان پایه نهم که در آزمون نمونه دولتی پایه دهم شرکت کرده اند، برحسب نمره قبولی در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی نهم به دهم به تفکیک مدارس نمونه دولتی استان ها، قبول شده و در مدارس نمونه دولتی ادامه تحصیل می دهند.داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم برای شرکت در آزمون نمونه دولتی 97 و قبولی در آزمون نمونه دولتی باید از منابع آزمون نمونه دولتی آگاهی داشته و منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم را مطالعه کنند تا نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی را کسب کنند.

 

 

 

 

شرایط پذیرش مدارس تیزهوشان 97

 

ظرفیّت پذیرش دبیرستان های استعدادهای درخشان در هر شهرستان بر اساس پیشنهاد اداره کلّ آموزش و پرورش استان و با تأیید مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان تعیین شده است که در هنگام ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانۀ ثبت نام، اطلاع رسانی می شود. زمانی که متقاضی یك رشتۀ تحصیلی، کمتر از حدّ نصاب مورد نیاز بوده و یا نمرات آنان کمتر از حدّ قابل قبول باشد، به تشخیص کارشناسی مرکز ملّی پرورش استعدادهای درخشان، اسامی قبول شدگان آن رشتۀ تحصیلی در مدرسۀ مذکور کمتر از ظرفیّت اعلام شده تعیین و منتشر خواهد شد.

در صورت بی توجّهی و انتخاب مدارس شهرهای مختلف یك استان در اولویت های سه گانه، در قبولی یا عدم قبولی داوطلب، فقط شهر و مدرسه ای که توسط داوطلب به عنوان اولویت اوّل انتخاب شده است، ملاک خواهد بود.

  

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اطلاع از شرایط ادغام ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)