نتایج کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 24 بهمن ماه اعلام می شود. داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز از نتایج انتخاب رشته خود مطلع شوند. افرادی که پذیرفته شده اند می توانند با ورود به سایت این مرکز، در قسمت راهنمای ثبت نام ، مدارک لازم برای ثبت نام را مشاهده نمایند و طبق زمان اعلام شده به محل دانشگاهی قبولی جهت ثبت نام مراجعه کنند.

 

کلیه داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد می توانند جهت اطلاع از اعلام نتایج کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 با ما در تماس باشند.

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه آزاد با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

 

زمان اعلام نتایج کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 

 

 

 

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد بهمن 96


به دلیل اینکه در آغاز زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت تاخیر ایجاد شد احتمالا نتایج تکمیل ظرفیت ارشد آزاد در نیمه دوم بهمن ماه اعلام می شود. هر سال نتایج تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد قبل از شروع ترم بهمن اعلام می شد تا دانشجویان بتوانند از نیمسال دوم در کلاس هاشرکت کنند. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج و یا مشاوره شرایط تحصیل در دانشگاه آزاد می توانید از مشاوره تلفنی استفاده نمایید.

 

 

 

 

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

  

دانشگاه‌ها زمانی می‌توانند متوجه شوند که آیا ظرفیت خالی دارند یا خیر که مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان به پایان رسیده باشد. برای همین است که معمولا مدتی بعد از پایان مهلت ثبت‌نام دانشگاه‌های مختلف اعلام تکمیل ظرفیت می‌نمایند. داوطلبانی که مایل به ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور آزاد هستند می بایست در زمان اعلام شروع با دقت به تمامی شرایط ذکر شده اقدام به ثبت نام نمایند.

 

 

 
 
 
 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)