زمان و شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96

 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه علمی کاربردی با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

در راستای آیین نامه نظام آموزش مهارت و فناوری و سیاست های کلی اشتغال،دانشگاه جامع علمي كاربردی وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوری به عنوان دانشگاه نسل سوم با رويكردهای نظام آموزش عالي مهارت و فناوری دوره های آموزشی را به صورت حضوری اجرا مي نمايد. برای آگاهی از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 و شرایط ثبت نام و رشته های موجود خوب است نسبت به دانشگاه علمی کاربردی آشنایی نسبی داشته باشیم.
هدف دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور فراهم نمودن موجبات مشاركت ارگان ها، سازمان ها و دستگاه های متقاضي اجرايی دولتی يا غيردولتی كه فارغ التحصيلان بتوانند امور محوله را براساس آموزش، دانش، مهارت و صلاحيت های حرف های تا سطح مطلوب به انجام برسانند، که دانشجو بعد از اتمام تحصیلات نباید تنها به دنبال کار دولتی باشد، بلکه باید با خلاقیت کار آفرینی کرده و اشتغالزایی کند.

 

 

 

 

زمان-ثبت-نام-دانشگاه-علمی-کاربردی-96

 

 

 

 

ماهیت دانشگاه علمی کاربردی


ماهیت دانشگاه علمی کاربردی تربیت نیروی کار ماهر و شغل‌ محور بوده که بتواند به‌غیر از خود برای دیگران نیز کار آفرینی کند.
هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی و با توجه به شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی منحصرامی تواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شرکت نماید.
از آنجایی که دانشگاه علمی کاربردی جزو دانشگاه های بدون کنکور می باشد، و با توجه به تفاوت های عمده علمی کاربردی با دانشگاه های دیگر در زمینه کم بودن شهریه هر ترم، تنوع رشته و دارا بودن کارگاه های عملی جزو دانشگاه های پر طرفدار محسوب می شود.

 

 

 

 

 

تاریخ و نحوه ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی


دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های بدون کنکور میباشد ، که هر ساله برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی ثبت نام علمی کاربردی انجام می دهد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی امسال بر خلاف ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 94-95 در یک نوبت برای نیم سال اول و دوم (مهر و بهمن) صرفا بر اساس مندرجات دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی صورت می گیرد.
هر ساله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی های مهر ماه در شهریور و برای ورودی بهمن ماه در دی ماه انجام می گرفت و ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هم زمان با زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی انجام می شد. ولی با توجه به تغییر نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 95-96 ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن 95 احتمالا بصورت تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی انجام می شود.
داوطلبان جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید با دانلود دفترچه دانشگاه علمی کاربردی و مطالعه دقیق دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 95 و همچنین با مراجعه به سایت سنجش دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی را انجام دهند.سایت ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی در زمان ثبت نام علمی کاربردی باز می شود.
این سوال در ذهن اکثر داوطلبان پیش می آید که:
زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 چه موقع می باشد؟
تکمیل ظرفیت علمی کاربردی چه موقع اعلام می شود؟
آیا تکمیل ظرفیت علمی کاربردی 95 شامل ورودی مهر ماه نیز می شود؟
تکلیف آن دسته از داوطلبان که خواهان ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه علمی کاربردی در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی جا ماندن چی می شود؟
.
.
.
و سوالاتی از این قبیل که تو ذهن هر داوطلبی پیش می آید. سامانه صدای مشاور تحصیلی با داشتن کادر توانا و مجرب با مشاور رایگان تلفنی آماده پاسخگویی به سوالات تمام داوطلبان می باشد.

 

 

 

 

رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی


تنوع و تخصصی بودن رشته های موجود در دانشگاه علمی کاربردی با گرایش های مختلف از مزیت های نظام آموزش علمی کاربردی است. دانشگاه جامع بیش از (۷۰۰) رشته مصوب دارد که در حال گسترش می باشد و برای هر فرد با هر ذوق و سلیقه ای موجود میباشد. از جمله رشته های علمی کاربردی که پر طرفدار هستند در دانشگاه علمی کاربردی:
رشته روانشناسی دانشگاه علمی کاربردی، رشته بازاریابی دانشگاه علمی کاربردی، رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی، رشته آموزش ابتدایی دانشگاه علمی کاربردی، رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی، رشته طراحی دوخت دانشگاه علمی کاربردی...
اکثر رشته های کاردانی علمی کاربردی در مقطع کارشناسی نیز ادامه پیدا می کند. در ضمن دانشجویان امکان تغییر رشته در مقطع کارشناسی را دارند و می توانند یکی از رشته های کارشناسی علمی کاربردی را انتخاب کنند. حتی دانشجویان بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه علمی کاربردی در هر مقطعی امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را در دانشگاه های دیگر را نیز دارند.
در این میان برای اکثر داوطلبان علمی کاربردی سوالاتی مطرح می شود:
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی چگونه است؟
آیا دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد؟
زمان ثبت نام کارشناسی ارشد علمی کاربردی چه موقع می باشد؟
لیست رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربری شامل چه رشته هایی می باشد؟

 

 

 

 

 

مزایای تحصیل در این دانشگاه :


۱- استفاده از امکانات مجهز کارگاهی برای رشته های علمی کاربردی
۲- اخذ مدرک معتبر از وزارت علوم تحقیقات و فناوری
۳- پایین بودن شهریه نسبت به سایر دانشگاه ها
۴- برگزاری کلاسهای آموزشی در ساعات غیر اداری و روزهای پنج شنبه و جمعه ( جهت رفاه شاغلین)
۵- هر یک از مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بصورت ترمی و حداکثر در چهار ترم برگزار میگردد.
۷- برنامه ریزی آموزشی به نحوی است که همه شاغلان بتوانند در کلاس ها حضور یابند.
۸- بعضی از رشته ویژه شاغلین و کارکنان دولت می باشد.

داوطلبان علاقمند به دانشگاه علمی کاربردی می توانند تمام سوالات خود را در خصوص تاریخ ثبت نام علمی کاربردی، زمان دفترچه علمی کاربردی، شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی، مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 95، لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی علمی کاربردی می توانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند.

 

 

 

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)