زمان ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه پیام نور مهر و بهمن 96-97

 

چیزی تا برگزاری کنکور سراسری نمانده است و داوطلبانی که امید خود را از پذیرفته شدن در کنکور سراسری 96 از دست داده اند، به دنبال ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه پیام نور مهر و بهمن آذربایجان شرقی 96-97 هستند. در این مقاله می خواهیم روش ثبت نام و شرکت در دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی را توضیح دهیم.


ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی

 ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور مهر آذربایجان شرقی 96 معمولا هم زمان با انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد. بنا به سالهای گذشته می توان گفت دفترچه ثبت نام بدون کنکور پیام نور آذربایجان شرقی برای مهر 96 در مردادماه به همراه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری منتشر می شود. همچنین ثبت نام بدون آزمون بهمن 96 هم ، هم زمان با تکمیل ظرفیت کنکور سراسری صورت می گیرد.

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 

رشته های بدون آزمون پیام نور آذربایجان شرقی

 لیست رشته های بدون آزمون پیام نور آذربایجان شرقی هر ساله متغیر است و بسته به ظرفیت خالی دانشگاه آذربایجان شرقی و معدل شرکت کننده ها تغییر می کند.برای اطلاع دقیق از رشته های تحصیلی که آذربایجان شرقی به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد می توانید با مشاورین صدای مشاور همراه باشید.

 

 

 ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون -------------------دانشگاه پیام نور-------------------- آذربایجان شرقی -----------------------مهر و بهمن 96-97

 

شرط پذیرش در رشته های بدون آزمون پیام نور آذربایجان شرقی

مهم ترین شرط پذیرش در این آزمون ها ، معدل است.هر داوطلبی که معدل دیپلم و پیش دانشگاهی بالاتری داشته باشد، شانس پذیرش بیشتری نیز خواهد داشت.
داوطلبینی که مدرک پیش دانشگاهی ندارند چگونه در بدون آزمون پیام نور شرکت کنند؟
نکته اصلی داوطلبانی هستند که مدرک پیش دانشگاهی ندارند. یک راه اصلی وجود دارد برای افرادی که در رشته های نظری تحصیل کرده اند آن هم ثبت نام در مدارس از راه دور و تحصیل از راه دور است. اما مشکل اصلی اوطلبان اگر مدرک فوق دیپلم داشته باشند می توانند از آن مدرک به عنوان معدل پیش دانشگاهی استفاده کنند و کارشناسی پیوسته بخوانند.

 

  

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی مهر و بهمن 96-97 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)