ثبت نام بدون کنکور کارشناسی فراگیر پیام نور 97-96

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

متقاضیان در سال های پیشین تنها در صورتی قادر به ثبت نام بدون کنکور (آزمون) کارشناسی فراگیر پیام نور بوده اند که در دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور شرکت می نموده اند از حدود 2 سال پیش که دانشگاه پیام نور تنها سوابق تحصیلی متقاضیان را معیار خود برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور قرار داده و آزمون ورودی را از روند پذیرش خود حذف نموده است ، رشد قابل توجهی در پذیرش دانشجو در دانشگاه های پیام نور را شاهد بوده ایم. توجه داشته باشید علاوه بر علت ذکر شده می توان به شهریه مقرون به صرفه و شرایط زمانی کلاس هایر ثبت نا دانشگاه پیام نور اشاره نمود که تاثیر به سزایی در افزایش تعداد متقاضیان خواهان پذیرش در دانشگاه های پیام نور داشته اند.

 

 

   

 

 

  

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیام نور 96

 

تمامی متقاضیان شرکت در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیام نور 96 که در رشته های نظری تحصیل نموده اند می بایست حتما مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم و مدرک پیش دانشگاهی را دارا باشند اما متقاضیانی که مدرک دیپلم تحصیلی آن ها فنی حرفه ای می باشد دیگر قادر به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیام نور نمی باشد و تنها قادر خواهند بود در ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیام نور شرکت نمایند. البته می بایست این نکته را متذکر شویم که دیپلمه های فنی حرفه ای در صورتی قادر به شرکت در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیام نور می باشند که دارای مدرک کاردانی باشند.

 

 

ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) کارشناسی فراگیر پیام نور 97-96

 

 

 

 

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور 96

 

دانشگاه پیام نور در هر سال تحصیلی 2 مرتبه ، یکبار در مهر ماه و دیگر بار در بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور می نماید. زمان ثبت نام برای ورودی مهر ماه در مرداد ماه و برای ورودی بهمن ماه در آذر ماه می باشد. تمامی متقاضیانی که خواهان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه می باشند می بایست از میان لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور و از طریق سازمان سنجش اقدام به انتخاب 150 عدد رشته محل براساس اولویت بندی خود اقدام نمایند. توجه داشته باشید که در ورودی بهمن ماه کسانی که اقدام به انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت نموده اند و نیز پذیرفته شده اند ثبت نام خواهند نمود. لازم به ذکر است که اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور حدود یک ماه پس از ثبت نام اطلاع رسانی خواهد گردید.

 

 

 

 

شرایط تحصیل در پیام نور

 

در بین دانشگاه هایی که ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی می نمایند، دانشگاه پیام نور جز کم هزینه ترین دانشگاه ها از لحاظ میزان شهریه می باشد. در دانشگاه پیام نور میزان ساعات کلاس های حضوری بسیار اندک می باشد و به طور کلی حضور در کلاس درس اجباری نبوده و در صورت عدم حضور، استاد قادر به حذف دانشجو و یا کسر نمره بابت غیبت نمی باشد. در دانشگاه پیام نور تمامی امتحانات به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد یعنی تمامی دانشگاه های پیام نور در تمام نقاط ایران از یک نمونه سوال برای ارزشیابی دانشجویان خود استفاده می نمایند از همین سو به راحتی نمونه سوالات سال های گذشته را می توان دریافت و مطالعه نمود و با نحوه سوالات آشنایی پیدا نمود همچنین دروس عمومی به صورت تستی و گاها آزمون آن به صورت اینترنتی برگزار می گردد. می بایست این نکته را اذعان نماییم که امتحان تمامی دانشجویان از 14 نمره می باشد و 6 نمره آن به حضور در کلاس اختصاص دارد. توجه داشته باشید : در صورتی که داوطلب مایل به حضور در کلاس نباشد نمره نهایی داوطلب بدین صورت محاسبه می گردد که نمره کسب شده توسط داوطلب در آزمون کتبی در عدد 10 ضرب خواهد شد و حاصلضرب مذکور بر عدد 7 تقسیم خواهد شد. عدد حاصل از این محاسبه ی عددی ، نمره نهایی داوطلب بوده و در کارنامه او درج خواهد گردید.

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) کارشناسی فراگیر پیام نور 97-96 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)