ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یاسوج

 

تذکرات مهم:

 

1- کلیه پذیرفته شدگان در مراکز آموزش علمی  کاربردی تابع قوانین، مقررات و ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشند.

 

2-هیچ دانشجویی مجاز نیست همزمان در دو رشته یا دو مقطع در موسسه های دولتی و یا غیردولتی تحصیل نماید. در صورت تخلف طبق آیین نامه انضباطی دانشجویان با وی رفتار خواهد شد. دانشجوی مشمول این مجموعه مقررات می تواند در دوره های غیرحضوری که منتهی به مدرک تحصیلی می شود مطابق مصوبات مربوط به صورت هم زمان تحصیل نماید.

  

3-مدرسان و کارکنان مراکز آموزش علمی  کاربردی اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی، شرکتی، قرارداد پاره وقت، مشاوره و یا سایر موارد مشابه مجاز نیستند.

 

4-کارمندان دولت در صورتی می توانند به تحصیل بپردازند که موافقت نامه رسمی وزارتخانه یا سازمان متبوع خود، مبنی بر شرکت در کلاس ها، آزمایشگاه ها و فعالیت های دیگر دوران تحصیل را به همراه سایر مدارک ثبت نام به مرکز آموزش علمی  کاربردی محل قبولی، ارایه نمایند.  

 

5- تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقالی و میهمان شدن در نیمسال اول تحصیلی مجاز نمی باشد.

 

 

کدرشته های مربوط به مرکز آموزشی را که در آن خدمت میکنند انتخاب نمایند و چنانچه این موضوع رعایت نگردد و در آن مرکز آموزشی قبول گردند، قبولی  آنان " کان لم یکن " تلقی خواهد شد و به هیچ وجه نمی توانند متقاضی تحصیل در آن کدرشته محل و یا کدرشته محل های دیگر گردند. چنانچه تحصیل این گونه  افراد در مراکز آموزش علمی  کاربردی در هر مرحله ای از تحصیل برای دانشگاه محرز گردد با متخلف برابر قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی  کاربردی رفتار خواهد شد.

اهداف آموزشهای علمی - کاربردی

  1. ایجاد بستر مناسب برای فعالیت همه‌جانبه (صنعتی، نظامی و دانشگاهی) در گسترش اعتلای دانش و پژوهش علمی-کاربردی کشور.
  2. ارتقای شاخص‌های کمی و کیفی آموزش‌های کاربردی در جامعه.
  3. فراهم‌سازی زیربنای مناسب به‌منظور به‌کارگیری توان دانش‌آموختگان دوره‌های نظری در حل مسائل کاربردی.
  4. زمینه‌سازی زیربنای مناسب برای ایجاد انتقال فناوری نوین

 

دانشگاه جامع علمی - کاربردی یکی از دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخش‌های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت‌های حرفه‌ای فارغ‌التحصیلان مرکز آموزش که فاقد تجربهٔ اجرایی می‌باشند تشکیل و با به‌کارگیری و سازمان‌دهی امکانات، منابع مادی و انسانی دستگاه‌های اجرایی، نسبت به برگزاری دوره‌های علمی–کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی‌ارشد اقدام می‌کند.

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

 مشاوره دهنده تخصصی دانشگاه جامع علمی کاربردی

برای تماس با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره   9099071611   تماس بگیرید.

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل

  

گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه آن‌ها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش و پرداخت مبلغ حدودا 20هزار تومان به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در پذيرش، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یاسوج با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)