تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 96-97

 

 جهت ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بهمن95 کلیک کنید.

 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه علمی کاربردی با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 


 

 

 

 

 دانشگاه جامع علمی - کاربردی یکی از دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است که با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین بخش‌های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت‌های حرفه‌ای فارغ‌التحصیلان مرکز آموزش که فاقد تجربهٔ اجرایی می‌باشند تشکیل و با به‌کارگیری و سازمان‌دهی امکانات، منابع مادی و انسانی دستگاه‌های اجرایی، نسبت به برگزاری دوره‌های علمی–کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی‌ارشد اقدام می‌کند.

گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه آن‌ها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش و پرداخت مبلغ حدودا 20هزار تومان به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در پذيرش، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

برای تسهیل وضعیت آموزشی دانشجویان و داوطلبان کنکور تکمیل ظرفیت دانشگاه ها بعد از اعلام نتایج نهایی به اطلاع داوطلبان می رسد که در صورت امکان بتوانند در شهر یا رشته خاصی که تمایل به ادامه تحصیل دارند بتوانند به راحتی و بدون استرس جانبی برای بهبود وضعیت تحصیلی خود تلاش نمایند.

تکمیل ظرفیت نیز مشابه انتخاب رشته نیاز به مشاوره دارد زیرا افراد مطلع و با تجربه ای که از شرایط و نکات دفترچه منتشر شده  و قوانین موجود آگاهی کافی را دارند می توانند کمک زیادی در راهنمایی داوطلبان برای اقدام به تکمیل ظرفیت نمایند.

 

 

 

 

 

لینک های مفید:

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه دانشگاه جامع علمی کاربردی

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

معرفی رشته های دانشگاه علمی کاربردی

انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی

 

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 96-97 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)