زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت چه تاریخی است؟
نحوه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت چگونه است؟
رتبه و تراز لازم برای قبولی در رشته های دکتری وزارت بهداشت به چه صورت است؟
دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت چه زمانی منتشر می شود؟
چه سوالاتی در زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت پرسیده می شود؟
نحوه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به چه صورت است؟

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 
 
 
 
 انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97-98
 
 
  
 

 انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 

 
تمامی داوطلبانی که در کارنامه آنها مجاز به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت درج شده است قادر خواهند بود در انتخاب رشته شرکت نمایند. داوطلبان رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندان پزشکی می توانند با توجه به کد رشته های اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت در دوره های روزانه ، شهریه پرداز ، دانشگاه آزاد ، بورس تحصیلی برای رشته های اخلاق پزشکی و آموزش پزشکی این کد رشته ها را انتخاب نمایند و با مراجعه به سایت سنجش آموزش پزشکی به صورت اینترنتی اقدام به انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت خود نمایند. همان طور که می دانید سازمان سنجش پزشکی کشور بر اساس نتایج کتبی آزمون دکتری وزارت بهداشت به میزان دو برابر ظرفیت پذیرش آن کد رشته از داوطلبان دعوت به مصاحبه می کند.

 
 
 
 
 

نکات مهم انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت


درج سوابق آموزشی و پژوهشی در سایت سنجش پزشکی و تطبیق کامل مدارک اظهار شده در فرم درج سوابق با مدرک بارگزاری شده از اهمیت بالایی برخوردار است. تمامی داوطلبان باید تمامی اطلاعات ثبت شده خود را ذخیره کنند و در روز مصاحبه همراه خود داشته باشند. نکته مهمی که در زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت لازم است داوطلبان به آن توجه داشته باشند این است که شرایط و نحوه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت می باشد زیرا بعضی از کد رشته ها پس از قبولی در انتخاب رشته ، مصاحبه آنها در یک یا دو یا سه منطقه آزمایشی برگزار می گردد. توجه داشته باشید که داوطلبان مجاز به انتخاب رشته باید در زمان انتخاب رشته با مراجعه به سایت سنجش پزشکی کشور سوابق آموزشی ، پژوهشی و اطلاعات مورد نیاز خود را نیز در سامانه ثبت نمایند چرا که پذیرش در تمامی کد رشته هایی که در آزمون دکتری وزارت بهداشت ارائه می شود بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی به صورت 50 درصد نتیجه آزمون کتبی و 50 درصد نتیجه مصاحبه و سوابق تحصیلی در دوره آموزش محور و همچنین 70 درصد مصاحبه و 30 درصد نتیجه آزمون کتبی در دوره پژوهش محور می باشد.

 
 
 
 
 

 

 

 
 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تاریخ و نحوه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)