شرایط و نحوه ثبت نام دکتری بدون آزمون 96 آزاد

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 با توجه به اینکه آیین نامه اجرایی در هیئت وزیران تصویب نشده، دانشگاه آزاد می تواند طبق سنوات گذشته آزمون تحصیلات تکمیلی خود را برای پذیرش دانشجو در سال ۹۶ برگزار کند.

زمان ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ از روز سه شنبه 17 آذر ماه شروع شده است ثبت نام تا روز 27 آذرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

 

  

  

کلیه داوطلبان تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی برای شرکت در آزمون سال 96 می بایست در سامانه www.azmoon.org ثبت نام نمایند.

داوطلبان می توانند با پرداخت مبلغ 1600000 ریال برای شرکت در آزمون دکتری تخصصی کارت اعتباری ثبت نام را از سامانه ثبت نام اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه دریافت نمایند.

تذکر: با توجه به اینکه پس از خریداری کارت اعتباری ثبت نام امکان بازپس گیری آن وجود ندارد لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می شود پس از آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام نسبت به خرید کارت اعتباری اقدام نمایند.

 

 

 

 

 

شرایط و نحوه ثبت نام در دوره دکتری تخصصی ( ph.D ) بدون آزمون:

ثبت نام در دوره دکتری تخصصی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی صرفاً به صورت اینترنتی انجام می شود. زمان و چگونگی ثبت نام از داوطلبان دوره بدون آزمون دکتری تخصصی سال 96 متعاقباً اعلام خواهد شد. 

براساس بخشنامه شماره 70/19171 مورخ 94/3/26 موضوع آیین نامه جامع پذیرش بدون آزمون استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز برای ورود به دوره های تحصیلی بالاتر در دانشگاه آزاد اسلامی :

1- کلیه حائزین شرایط درخواست کننده دوره دکتری تخصصی شامل استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز براساس حداقل معدل 17 برای رشته های پزشکی و دامپزشکی ، 18/5 برای رشته های علوم انسانی و 17/5 برای سایر رشته ها با رعایت سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی براساس معدل و رتبه بندی و متناسب با ظرفیت برای هر یک از رشته / محل های انتخابی گزینش و برای مصاحبه علمی به گروه های تخصصی مربوط معرفی می شوند.امتیاز نهایی هر داوطلب براساس شاخص های پژوهشی - آموزشی و مصاحبه منطبق بر شیوه نامه اجرایی محاسبه و به عنوان شاخص برای گزینش نهایی داوطلبان ملاک عمل قرار می گیرد.

2- دارا بودن حداقل نمره پایان نامه 18/50 جهت کلیه رشته ها.

3- متجانس و همنام بودن رشته فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد با رشته انتخابی در مقطع دکتری تخصصی.

4- داوطلبان دوره بدون آزمون در صورت کسب شرایط دعوت به مصاحبه لازم است نسخه ای از فایل مقالات و تولیدات علمی چاپ شده در مجلات ISI یا مجلات علمی پژوهشی فارسی زبان و غیر فارسی زبان داخلی یا خارجی یا ISC خود را با فرمت اعلام شده در زمان مصاحبه به گروه تخصصی مربوطه ارائه نمایند.

5- ترم تابستانی و مرخصی بدون احتساب سنوات جزء نیمسال های تحصیلی محسوب نمی شوند مشروط به این که تعداد نیمسال های تحصیلی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته از 4 نیمسال بیشتر نشود.

6- دانشجویانی که دارای دروس معادل سازی شده باشند،شامل پذیرش بدون آزمون نمی شوند.

 

 

 

 

لینک های مفید:

برنامه ریزی کنکور دکتری آزاد

پذیرش کنکور دکتری آزاد

ثبت نام دکتری آزاد

پذیرش کنکور دکتری

منابع آزمون دکتری

دانلود دفترچه دکتری

آزمون دکتری

ثبت نام دکتری

ثبت نام دکتری دانشگاه پیام نور

 

 

 

 

 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دکتری بدون آزمون 96 | شرایط و نحوه ثبت نام دکتری بدون آزمون (کنکور) 96 آزاد با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)