یکی از راه های پذیرش و جذب دانشجو در دانشگاه پیام نور، دوره های فراگیر است، در این دوره ها داوطلب پس از ثبت نام و اخذ دفترچه راهنما و شرکت در چند درس عمومی و اختصاصی متناسب با رشته و مقطع تحصیلی و پس از احراز شرایط به دانشجوی رسمی تبدیل وضعیت می دهد. این دوره اختصاصاً دوره دانش پذیری نامیده می شود و پس از تبدیل از دانش پذیر به دانشجو می توانند از خدمات آموزشی فوق همانند دانشجویان رسمی بهره مند شوند. با توجه به اینکه ابهامات بسیاری در زمینه زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97 در میان متقاضیان وجود دارد توضیحاتی را در این زمینه ارائه می نماییم.

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور به چه صورت است؟

آیا از شرایط ثبت نام و لیست رشته های فراگیر پیام نور 97 اطلاع دارید؟

آیا ارشد فراگیر پیام نور شرط معدل دارد؟

آیا می توان در دو رشته تحصیل کرد؟

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97

 

 

شرایط قبول شدن در ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97 

 

تفاوت آزمون ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور با دیگر دوره های کارشناسی ارشد در این می باشد که متقاضیان شرکت در ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97 که از آن ها به عنوان دانش پذیر یاد می شوند رشته مورد نظر خود را انتخاب می نمایند و از آنجایی که مدت زمان تحصیل کارشناسی ارشد در فراگیر پیام نور به مدت 4 ترم می باشد ترم اول را به جای اینکه در کلاس حضور یابند و پس از آن امتحان نهایی ترم را بگذراند، در آزمون ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور از تمامی دروس ترم اول رشته ی انتخابی دانش پذیر به صورت تستی آزمون توسط سازمان سنجش برگزار خواهد شد. اعلام نتایج ارشد فراگیر پیام نور 97 تنها از طریق سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت قبولی در آزمون ، این قبولی به منزله ی گذراندن ترم اول تحصیلی دانشجو تلقی خواهد شد و دانش پذیر پس از قبولی در آزمون ، به عنوان دانشجو از ترم دوم شروع به تحصیل خواهد کرد.

 

تکمیل ظرفیت ارشد پیام نور

داوطلبانی که از نتیجه قبولی ارشد خود راضی نیستند و متقاضی ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پیام نور 97 هستند می بایست ابتدا در خصوص رشته ها و دانشگاه هایی که ظرفیت مازاد دارند تحقیق کافی کنند و از شرایط خوابگاه ها ، شهریه، چگونگی ثبت نام و... اطلاع یابند و سپس در تاریخ اعلام شده ثبت نام خود را انجام دهند و اگر در فرآیند تکمیل ظرفیت سوالی داشتند می توانند با ما در تماس باشند.

  

   

 

برای اطلاعات بیشتر و بررسی احتمال قبولی خود با توجه به رشته انتخابی،اطلاع از نحوه تحصیل در دانشگاه پیام نور و زمان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 97 و همچنین شهریه و آدرس دانشگاه می توانید با مشاوران مجرب ما در سامانه صدای مشاور به شماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)