احتمالا فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون ورودی دوره‌های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن‌ماه اعلام می‌شود.

معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام نور بیان کرده با این که تاکنون، شش هزار نفر در کارشناسی ارشد فراگیر ثبت نام کرده اند هنوز بخشی از ظرفیت‌ها در کارشناسی ارشد خالی مانده و از هفته آینده از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور، نتایج تکمیل ظرفیت اعلام خواهد شد. کسانی که در آزمون فراگیر ارشد پیام نور شرکت کرده‌اند می‌توانند دوباره به سایت سازمان سنجش مراجعه و در صورتی که در تکمیل ظرفیت قبول شده باشند از محل قبولی خود مطلع شوند. اگر داوطلبی در انتخاب دوم خود پذیرفته شده بود، به دلیل افزایش ظرفیت‌ها در انتخاب اولش امکان پذیرش پیدا می‌کند.

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه پیام نور با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر پیام نور ۹۶ در هفته آینده

 

 

دانشجویانی که می خواهند از اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر پیام نور ۹۶ مطلع شوند و یا از شرایط تحصیل در ارشد فراگیر پیام نور آگاه شوند می توانند با مشاوران تلفن صدای مشاور تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند. 

 

آیا می دانید شهریه متغیر متقاضی مهمان چگونه محاسبه می شوند؟

آیا دانشجویان پیام نور، می تواند از معافیت تحصیلی استفاده نمایند؟

آیا با مدارک تحصیلی دانشگاه پیام نور می توان ادامه تحصیل داد؟

 

 


مدارک لازم برای ثبت نام ارشد پیام نور 


مدرک کارشناسی پیوسته  – ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت (یا گواهی موقت)
مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته
گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه
تصویر کارت ملی
6 قطعه عکس
مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ( ویژه آقایان )( دانشجویان آقا که هنوز خدمت سربازی نرفته اند برای این کار باید به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و درخواست پرینت برگه تعیین وضعیت نظام وظیفه خود را ارائه کنند )

 

 

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 96-97

 

تمامی متقاضیان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 96-97 در صورت دارا بودن شرایط عمومی تحصیل در ایران و دارا بودن مدرک کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و یا دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی (به شرط فارغ التحصیلی تا تاریخ 31/6/96) قادر خواهند بود بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی کارشناسی خود در یک رشته گرایش از رشته های امتحانی به جز رشته های مهندسی معماری و طراحی شهری ثبت نام نمایند. هر داوطلب واجد شرایط قادر خواهد بود تنها یک کدرشته امتحانی را حداکثر در 20 مرکز در صورت وجود رشته انتخاب نموده و پس از ثبت نام و انتخاب واحد در دوره دانش پذیری (پیش از دانشجویی) برای 6 تا 10 واحد درسی اعلام شده بر حسب مورد برای هر رشته تحصیلی در آزمون پایان نیمسال داتش پذیری نماید.

 

 

   

  

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نتایج آزمون ارشد فراگیر پیام نور ۹۶ با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)