شرکت کنندگان آزمون ارشد 97-98 جهت دریافت نتایج آزمون خود می بایست اوایل شهریور ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود نتیجه آزمون را مشاهده نمایند.

داوطلبان تحصیل در مقطع ارشد هر سوالی که در خصوص شرایط ثبت نام کنکور ارشد دارند و یا مایل به مشاوره تحصیلی در مقطع ارشد هستند می توانند با ما در ارتباط باشند و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توانید جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97-98

 

 

 

 

شرایط اختصاصی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسـته


داشـتن مـدارك کارشناسـی یــا کارشناسی ارشد یـا دکتـري عمـومی یـا حرف های مورد تأیید شورای عـالی انقـلاب فرهنگـی و یـا اشتغال به تحصـیل در سـال آخـر یکـی از ایـن مقـاطع، همچنــین داوطلبــان مشــمولی کـه در مقطــع کارشناسی ارشد پیوسـته یـا دکتـری حرفـه ای تحصـیل مـی کـرده انــد و بــه دلیـل انصـراف یــا اخــراج مــدرك کارشناسی به آنان اعطا شده اسـت نمـی تواننـد در ایـن آزمون شرکت کنند. این افـراد در صـورت شرکت و قبولی در آزمون، جهت ثبت نام باید کـارت پایان خدمت یا معافیت دائم ارائه نمایند.

 

 

 

 

 

مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌ کارشناسی ارشد

 

اصل‌ و کپی از تمام‌ صفحات‌ شناسنامه‌ و کارت ملی، شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ ۴×۳، مدرک وضعیت‌ نظام‌ وظیفه ، اصل‌ و کپی مدارک‌ کارشناسی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌های‌ کارشناسی‌ موجود باشد. افرادی که‌ به‌ دلایلی‌ امکان ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی‌ را ندارند، باید اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل دریافت مدرک ، در زمان ثبت‌نام به موسسه محل قبولی ارائه کنند. دانشجویانی که‌ در زمان اعلام نتایج اولیه و تکمیل فرم انتخاب رشته ، دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور فارغ‌التحصیل می شوند، باید فرم معدل دانشجویان سال آخر را از موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی‌ دریافت و آن را هنگام ثبت‌نام ارائه کنند.

 

  

 

 

 

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97

 

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته چندین سال بود که در بهمن‌ماه هر سال برگزار می‌شد، اما با توجه به مشکلاتی که برگزاری این آزمون در بهمن‌ماه برای داوطلبان و سازمان سنجش آموزش کشور ایجاد می‌کرد، آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 در اردیبهشت‌ماه در روزهای پنجشنبه و جمعه به تاریخ 6 و 97/2/7 برگزار خواهد شد. این آزمون در سال‌های آینده نیز در اردیبهشت‌ماه هر سال برگزار خواهد شد.برای اطلاع از تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97-98 می توانید سوالات خود را از ما بپرسید. ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 از پنجشنبه 96/9/16 شروع می شود و تا چهارشنبه 96/9/22 ادامه دارد و ممکن است زمان ثبت نام تمدید شود. 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)