داوطلبان شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت می بایست برای اطمینان از درستی ثبت نام وزارت بهداشت خود دفترچه ثبت نام آزمون را با دقت مطالعه نمایند. افراد متقاضی شرکت در آزمون می توانند جهت آگاهی کامل و مشاوره جهت کنکور وزارت بهداشت و ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97-98 با ما در ارتباط باشند.

 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 
 
 
 
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97-98
 
 
 
 

شرايط عمومی شركت در آزمون ارشد وزارت بهداشت

 
داوطلبانی مجاز به شركت در آزمون میباشند كه دارای شرايط عمومی زير در تمام ادوار تحصیلی و مراحل شغلی باشند :
1-برخورداری از سلامت و توانایی جسمی به تناسب رشته انتخابی و عدم اعتياد به مواد مخدر
2-واجد كليه شرايط عمومی متداول در آزمون های مختلف كشور
3-اعتقاد به دين مبين اسلام يا یکی از اديان مندرج در قانون اساسی
4-پذيرفتن قانون اساسی و عدم مخالفت با نظام جمهوری اسلامی ايران
5-عدم وابستگی تشكيلاتی به احزاب و گروه های محارب و ملحد و هواداری از آنها
6-نداشتن سوء پيشينه كيفری
7-عدم اشتهار به فساد اخلاقی
 
 
 
 
 


سهمیه های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97سهمیه استعداد درخشان : داوطلبان متقاضی استفاده از این سهمیه می بایست آیین نامه تسهیلات ادامه تحصیل استعدادهای درخشان وزارت بهداشت را که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درج شده مطالعه نموده و در صورت واجد شرایط بودن ار این سهمیه استفاده نمایند . در صورتی که فرد واجد شرایط وجود نداشته باشد ظرفیت مازاد استعداد درخشان آن دانشگاه تکمیل نخواهد شد. سهمیه ایثارگران : کلیه متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگران که شامل جانبازان ، آزادگان ، فرزند و همسر شهید ، مفقودالاثر ، آزاده و جانباز 25 درصد و بالاتر می باشند می بایست 70 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد را کسب کنند و نیازی به دریافت و ارائه کد رهگیری 122 رقمی ندارند . سال گذشته 5 درصد از ظرفیت پذیرش هر رشته به همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد اختصاص یافت . احتمالا امسال نیز این سهمیه اعمال خواهد شد. سهمیه رزمندگان بسیجی : این سهمیه به رزمندگانی که حداقل 6 ماه متوالی یا متناوب به صورت داوطلبانه در مناطق عملیاتی حضور داشته اند تعلق می گیرد . متقاضیان استفاده از این سهمیه می بایست حداقل 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد را کسب کرده و با مراجعه به ارگان مربوطه ضمن تکمیل فرم مخصوص نسبت به دریافت کد رهگیری 122 رقمی اقدام نمایند.

 
 
 

 

 

 
 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)