منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان 97-98

 

  

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

 

منابع کنکور کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان 98 

 

1) زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)
2) مبانی و نظریه های جامعه شناسی
3) روش تحقیق
4) حقوق زن در اسلام
5) مبانی روانشناسی

 

 

 

 جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور ارشد پیام نور کلیک کنید.

 

 

 

 

معرفی رشته کارشناسی ارشد مطالعات زنان

رشته مطالعات زنان دارای دو گرايش زن و خانواده و حقوق زن در اسلام است. همان طور که می دانید پرداختن به مسایل و مباحث زنان و خانواده بر مبنای علوم مفید و احکام و مقررات دین اسلام امری ضروری است. ضمن اینکه آشنایی به مباحث روز و نظریه‌های دانشمندان، آگاهی مورد نیاز جهت پاسخ به سوالات و شبهات لازم است. نقش این رشته تربيت كارشناس جهت سياست‌گذاری و برنامه‌ريزی در امور بانوان و تربيت كارشناس در امور زنان جهت مشاوره در كليه سطوح اجرايی كشور است. علاوه بر این که "حقوق زن در اسلام" در کشورهای اسلامی مطرح است، در مجامع علمی و پژوهشی کشورهای غیر اسلامی نیز مورد بحث و بررسی جدی است.
دکتری 4 سال طول می کشد و معمولا کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته مطالعات زنان پنج ترمه است. افرادی که در امتحان ورودی و مصاحبه علمی قبول شوند و مدرک
 کارشناسی از داخل کشور یا معادل آن از کشورهای دیگر داشته باشند می توانند در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته این رشته پذیرفته شوند. رشته مطالعات زنان با هدف تربيت كارشناسان، مشاوران و مديران صاحب‌نظر در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی كه بتوانند ديدگاه‌های متعادل جنسيتی را در همه سطوح اجرایی و سياست‌گذاری كشور ارائه كنند به صورت ميان رشته‌ای با رشته‌های مختلف علوم انسانی تأسيس شده با گرايش‌های متعدد تئوريک و كاربردی گسترش يافته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کنکور کارشناسی ارشد رشته مطالعات زنان 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)