دانشجويان گروه آزمايشي زبان انگليسي در رشته زبان و ادبيات فارسي و يا يكي ديگر از رشته هاي زبان خارجي نمي توانند به صورت همزمان تحصيل نمايند . انتخاب رشته حقوق براي دانشجويان رشته هاي علوم انساني و انتخاب رشته هاي مهندسي براي دانشجويان گروه فني و مهندسي مجاز نمي باشد . داوطلبان می توانند جهت آگاهی از شرایط تحصیل همزمان در دو رشته ارشد با مشاوران صدای مشاور در ارتباط باشند و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنند. دانشجويانی که مایل به تحصيل همزمان در دو رشته هستند باید در حداقل يك نيم سال و حداكثر چهار نيم سال تحصيلي حداقل ميانگين كل 17 را کسب کنند، و پذيرفته شدگان آزمون سراسری كه نمره كل آزمون آن ها از دانشجويان حائز شرايط هر ورودی در این خصوص تایید می شود و یا از برگزيدگان رتبه اول جشنواره خوارزمی و رازی در مرحله كشوری باشند. 
 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توانید جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

تحصیل همزمان در دو رشته کارشناسی ارشد 

 

 

 

 

 

شرایط لازم برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۸

 

هر داوطلب میتواند در یک کدرشته امتحانی اصلی و یک رشته شناور در آزمون شرکت کند. منابع کد رشته های مختلف کارشناسی ارشد با هم متفاوت است و همچنین گرایش ها نیز منابع مختلفی دارند. اگر داوطلبان شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد را دارند می توانند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. افرادی که مدرک کارشناسی داشته باشند بدون توجه به مدرکشان می‌توانند در کارشناسی ارشد شرکت کنند اما این قانون برای تمامی رشته ها صدق نمی کند.

 

 

 

 

 

 

مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌ کارشناسی ارشد

 

اصل‌ و کپی از تمام‌ صفحات‌ شناسنامه‌ و کارت ملی، شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ ۴×۳، مدرک وضعیت‌ نظام‌ وظیفه ، اصل‌ و کپی مدارک‌ کارشناسی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌های‌ کارشناسی‌ موجود باشد. افرادی که‌ به‌ دلایلی‌ امکان ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی‌ را ندارند، باید اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل دریافت مدرک ، در زمان ثبت‌نام به موسسه محل قبولی ارائه کنند. دانشجویانی که‌ در زمان اعلام نتایج اولیه و تکمیل فرم انتخاب رشته ، دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور فارغ‌التحصیل می شوند، باید فرم معدل دانشجویان سال آخر را از موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی‌ دریافت و آن را هنگام ثبت‌نام ارائه کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط تحصیل همزمان در دو رشته کارشناسی ارشد با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)