اکثر دانشجویان تمایل به تحصیل در مقطع ارشد را دارند و رقابت در آزمون کارشناسی ارشد باعث شده ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد متقاضیان بیشتری را داشته باشد. دانشگاه آزاد با شرایط خاصی که برای ورود داوطلبان بدون آزمون به مقطع کارشناسی ارشد ایجاد کرده تحصیل دانشجویان را تسهیل کرده است. داوطلبان ورود به مقطع ارشد می توانند برای اطلاع از ثبت نام کنکور ارشد 98 و یا سوالات خود را در خصوص شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد از مشاوران سامانه صدای مشاور بپرسند.

  

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توانید جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

 شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد 97-98

 

 

 

 

شرایط پذیرش بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد

 

شرط اصلی پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد داشتن معدل بالای شانزده در مقطع کارشناسی است. رتبه قبولی کارشناسی در پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد بی تاثیر است. برای آگاهی از زمان دقیق و شرایط پذیرش کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال 97 می توانید با سامانه صدای مشاور در تماس باشید. در پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امکان انتخاب صد رشته وجود دارد. در رشته های علوم انسانی باید معدل بالای 17 باشد. دانشچویان پس از انتخاب رشته و تحصیل در آن رشته امکان تغییر آن را ندارند.

 

 

 

 

 

 

 

شرایط لازم برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۸

 

هر داوطلب میتواند در یک کدرشته امتحانی اصلی و یک رشته شناور در آزمون شرکت کند. منابع کد رشته های مختلف کارشناسی ارشد با هم متفاوت است و همچنین گرایش ها نیز منابع مختلفی دارند. اگر داوطلبان شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد را دارند می توانند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. افرادی که مدرک کارشناسی داشته باشند بدون توجه به مدرکشان می‌توانند در کارشناسی ارشد شرکت کنند اما این قانون برای تمامی رشته ها صدق نمی کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)