متقاضیان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می بایست یک قطعه عکس ۳*۴ بدون خدشه و هرگونه علامت یا مهر، در ابعاد ۳۱۱* ۴۱۱ پیکسل با فرمت jpg  را اسکن کنند و هر دو سمت کارت ملی خود و صفحه اول شناسنامه و در صورت وجود توضیحات صفحه آخر شناسنامه را اسکن کرده و فایل ها را پیوست نمایند.
 
 

آیا از نحوه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت مطلع هستید؟

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 
 
 
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
 
  
  
 

نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97-98 

 
داوطلبان تحصیل در مقطع ارشد وزارت بهداشت در زمان اعلام شده ی دریافت نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می توانند با سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند که ضمن اطلاع از نتیجه آزمون خود، در خصوص مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت از مشاوره مشاوران این سامانه استفاده نمایند. اگر داوطلبان نتوانسته اند در کد رشته محل های انتخابی خود در انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 97 نمره قبولی لازم را کسب نمایند و یا در کد رشته محل مورد علاقه خود قبول نشده اند می توانند در تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت در مهر ماه شرکت کنند. معمولا هر ساله وزارت بهداشت، در شهریور هر سال نتایج آزمون را اطلاع رسانی می کند.
 
 
 
 
 
 
 
 


سهمیه های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97-98

 

سهمیه استعداد درخشان : داوطلبان متقاضی استفاده از این سهمیه می بایست آیین نامه تسهیلات ادامه تحصیل استعدادهای درخشان وزارت بهداشت را که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت درج شده مطالعه نموده و در صورت واجد شرایط بودن ار این سهمیه استفاده نمایند . در صورتی که فرد واجد شرایط وجود نداشته باشد ظرفیت مازاد استعداد درخشان آن دانشگاه تکمیل نخواهد شد. سهمیه ایثارگران : کلیه متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگران که شامل جانبازان ، آزادگان ، فرزند و همسر شهید ، مفقودالاثر ، آزاده و جانباز 25 درصد و بالاتر می باشند می بایست 70 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد را کسب کنند و نیازی به دریافت و ارائه کد رهگیری 122 رقمی ندارند . سال گذشته 5 درصد از ظرفیت پذیرش هر رشته به همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد اختصاص یافت . احتمالا امسال نیز این سهمیه اعمال خواهد شد. سهمیه رزمندگان بسیجی : این سهمیه به رزمندگانی که حداقل 6 ماه متوالی یا متناوب به صورت داوطلبانه در مناطق عملیاتی حضور داشته اند تعلق می گیرد . متقاضیان استفاده از این سهمیه می بایست حداقل 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده سهمیه آزاد را کسب کرده و با مراجعه به ارگان مربوطه ضمن تکمیل فرم مخصوص نسبت به دریافت کد رهگیری 122 رقمی اقدام نمایند.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)