مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد 98 - شماره مشاوره تلفنی 

 

 

داوطلبان ورود به مقطع ارشد می توانند برای اطلاع از ثبت نام کنکور ارشد 98 و یا سوالات خود را در خصوص شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد از مشاوران سامانه صدای مشاور بپرسند.

  

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توانید جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

 

مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد 98

 

 

با متخصص رشته مورد نظر خود صحبت کنید تا موفقیت شما تضمین شود.

 

سامانه صدای مشاور در مقاطع زیر مشاوره می نماید :
کنکور سراسری و آزاد
کاردانی به کارشناسی
کاردانی پیوسته
کارشناسی ارشد
دکتری
پیام نور
کاردانی و پودمانی
المپیاد و تیزهوشان

 مشاوره تیزهوشان

مشاوره کنکور

مشاوره انتخاب رشته

مشاوره کارشناسی ارشد

مشاوره کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

و.....

 

 

 

شرایط پذیرش بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد

 

شرط اصلی پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد داشتن معدل بالای شانزده در مقطع کارشناسی است. رتبه قبولی کارشناسی در پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد بی تاثیر است. برای آگاهی از زمان دقیق و شرایط پذیرش کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال 97 می توانید با سامانه صدای مشاور در تماس باشید. در پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد امکان انتخاب صد رشته وجود دارد. در رشته های علوم انسانی باید معدل بالای 17 باشد. دانشچویان پس از انتخاب رشته و تحصیل در آن رشته امکان تغییر آن را ندارند.

 

 

 

 

 

 

شرایط تحصیل همزمان در دو رشته کارشناسی و ارشد 

 

دانشجو مجاز است در طول تحصيل خود فقط يك بار از تسهيلات تحصيل همزمان در دو رشته بهرمند شود و پس از ورود به رشته دوم مجاز است در هر نيم سال حداكثر تا سقف 30 واحد از مجموع درس هاي دو رشته را اخذ نمايد. داوطلبان می توانند جهت آگاهی از شرایط تحصیل همزمان در دانشگاه سراسری و پیام نور با مشاوران صدای مشاور در ارتباط باشند و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنند. دانشجويان که مایل به تحصيل همزمان در دو رشته هستند یا باید از دارندگان نشان طلای كشوری از المپياد های دانش آموزی باشند یا در حداقل يك نيم سال و حداكثر چهار نيم سال تحصيلي حداقل ميانگين كل 17 را کسب کنند، و پذيرفته شدگان آزمون سراسری كه نمره كل آزمون آن ها از دانشجويان حائز شرايط هر ورودی در این خصوص تایید می شود و یا از برگزيدگان رتبه اول جشنواره خوارزمی و رازی در مرحله كشوری باشند. دانشجويان گروه آزمايشي زبان انگليسي در رشته زبان و ادبيات فارسي و يا يكي ديگر از رشته هاي زبان خارجي نمي توانند به صورت همزمان تحصيل نمايند . انتخاب رشته حقوق براي دانشجويان رشته هاي علوم انساني و انتخاب رشته هاي مهندسي براي دانشجويان گروه فني و مهندسي مجاز نمي باشد .

 

 

 

 

 

 

شرایط لازم برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۸

 

هر داوطلب میتواند در یک کدرشته امتحانی اصلی و یک رشته شناور در آزمون شرکت کند. منابع کد رشته های مختلف کارشناسی ارشد با هم متفاوت است و همچنین گرایش ها نیز منابع مختلفی دارند. اگر داوطلبان شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد را دارند می توانند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. افرادی که مدرک کارشناسی داشته باشند بدون توجه به مدرکشان می‌توانند در کارشناسی ارشد شرکت کنند اما این قانون برای تمامی رشته ها صدق نمی کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کارشناسی ارشد 98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)