داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97-98 باید برای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد 97-98 ، مطالعات خود را بر اساس منابع کنکور ارشد تنظیم نمایند و لازم است قبل از ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد 97-98 از سرفصل دروس کارشناسی ارشد رشته مدنظر خود آگاهی کافی را کسب نمایند. داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع از سرفصل تمامی دروس کارشناسی ارشد و دریافت پاسخ سوالات خود در خصوص آزمون ارشد با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند.

 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توانید جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

  

سرفصل دروس کارشناسی ارشد

 

 

 

مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌ کارشناسی ارشد

 

اصل‌ و کپی از تمام‌ صفحات‌ شناسنامه‌ و کارت ملی، شش‌ قطعه‌ عکس‌ تمام‌ رخ‌ ۴×۳، مدرک وضعیت‌ نظام‌ وظیفه ، اصل‌ و کپی مدارک‌ کارشناسی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌های‌ کارشناسی‌ موجود باشد. افرادی که‌ به‌ دلایلی‌ امکان ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی‌ را ندارند، باید اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل دریافت مدرک ، در زمان ثبت‌نام به موسسه محل قبولی ارائه کنند. دانشجویانی که‌ در زمان اعلام نتایج اولیه و تکمیل فرم انتخاب رشته ، دانشجوی سال آخر بوده‌اند و حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور فارغ‌التحصیل می شوند، باید فرم معدل دانشجویان سال آخر را از موسسه آموزش عالی محل فارغ التحصیلی دوره کارشناسی‌ دریافت و آن را هنگام ثبت‌نام ارائه کنند.

 

  

 

 

 

 

 

شرایط لازم برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۸

 

هر داوطلب میتواند در یک کدرشته امتحانی اصلی و یک رشته شناور در آزمون شرکت کند. منابع کد رشته های مختلف کارشناسی ارشد با هم متفاوت است و همچنین گرایش ها نیز منابع مختلفی دارند. اگر داوطلبان شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد را دارند می توانند ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. افرادی که مدرک کارشناسی داشته باشند بدون توجه به مدرکشان می‌توانند در کارشناسی ارشد شرکت کنند اما این قانون برای تمامی رشته ها صدق نمی کند.

 

 

 

 

 

 

 

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد آزاد  

 

همان طور که می دانید اکثر دانشجویان تمایل به تحصیل در مقطع ارشد را دارند و رقابت در آزمون کارشناسی ارشد باعث شده ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد متقاضیان بیشتری را داشته  باشد. دانشگاه آزاد با شرایط خاصی که برای ورود داوطلبان بدون آزمون به مقطع کارشناسی ارشد ایجاد کرده تحصیل دانشجویان را تسهیل کرده است. انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد از دانشگاه سراسری جدا است. زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ از روز پنج شنبه 09/16 آغاز می‌شود و تا روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه فرصت باقی است. این آزمون نیز پنجشنبه و جمعه ششم و هفتم اردیبهشت سال آینده در حوزه‌های امتحانی برگزار خواهد شد. برای اطلاع از ثبت نام کنکور ارشد 98 می توانید سوالات خود را از مشاوران سامانه صدای مشاور بپرسید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سرفصل دروس کارشناسی ارشد با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)