انتخاب رشته مجازی کارشناسی ارشد 97-98 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توانید جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

انتخاب رشته مجازی آزمون کارشناسی ارشد 

 

هر داوطلب در هر از یک کدرشته های امتحانی اصلی و شناور که در آزمون شرکت کرده می تواند انتخاب رشته خود را ابتدا با نرم افزارهای انتخاب رشته کارشناسی ارشد انجام دهد تا بفهمد با همین رتبه خود در سال گذشته در چه دانشگاه ها و کدام استان ها امکان ثبت نام را داشته است و سپس با استفاده از این نتایج و مشاوره با مشاوران تحصیلی سامانه صدای مشاور اقدام به انتخاب رشته اصلی خود نماید.

 

 

 

 

 

 

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد آزاد  

 

همان طور که می دانید اکثر دانشجویان تمایل به تحصیل در مقطع ارشد را دارند و رقابت در آزمون کارشناسی ارشد باعث شده ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد متقاضیان بیشتری را داشته  باشد. دانشگاه آزاد با شرایط خاصی که برای ورود داوطلبان بدون آزمون به مقطع کارشناسی ارشد ایجاد کرده تحصیل دانشجویان را تسهیل کرده است. انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد از دانشگاه سراسری جدا است. زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ از روز پنج شنبه 09/16 آغاز می‌شود و تا روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه فرصت باقی است. این آزمون نیز پنجشنبه و جمعه ششم و هفتم اردیبهشت سال آینده در حوزه‌های امتحانی برگزار خواهد شد. برای اطلاع از ثبت نام کنکور ارشد 98 می توانید سوالات خود را از مشاوران سامانه صدای مشاور بپرسید.

 

 

 

 

 

 

 

 

شرایط تحصیل همزمان در دو رشته کارشناسی و ارشد 

 

دانشجو مجاز است در طول تحصيل خود فقط يك بار از تسهيلات تحصيل همزمان در دو رشته بهرمند شود و پس از ورود به رشته دوم مجاز است در هر نيم سال حداكثر تا سقف 30 واحد از مجموع درس هاي دو رشته را اخذ نمايد. داوطلبان می توانند جهت آگاهی از شرایط تحصیل همزمان در دانشگاه سراسری و پیام نور با مشاوران صدای مشاور در ارتباط باشند و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت کنند. دانشجويان که مایل به تحصيل همزمان در دو رشته هستند یا باید از دارندگان نشان طلای كشوری از المپياد های دانش آموزی باشند یا در حداقل يك نيم سال و حداكثر چهار نيم سال تحصيلي حداقل ميانگين كل 17 را کسب کنند، و پذيرفته شدگان آزمون سراسری كه نمره كل آزمون آن ها از دانشجويان حائز شرايط هر ورودی در این خصوص تایید می شود و یا از برگزيدگان رتبه اول جشنواره خوارزمی و رازی در مرحله كشوری باشند. دانشجويان گروه آزمايشي زبان انگليسي در رشته زبان و ادبيات فارسي و يا يكي ديگر از رشته هاي زبان خارجي نمي توانند به صورت همزمان تحصيل نمايند . انتخاب رشته حقوق براي دانشجويان رشته هاي علوم انساني و انتخاب رشته هاي مهندسي براي دانشجويان گروه فني و مهندسي مجاز نمي باشد .

 

 

 

 

 

 

 

 

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه های دولتی مجازی

 

در ایران و با گسترش شبکه و دسترسی مردم به اینترنت ، ایده راه اندازی دوره های مجازی ایجاد شد . این دوره ها امکان یادگیری درس برای دانشجویان در هر زمان و مکانی را فراهم می سازد . در دوره مجازی نیز دانشجو ملزم به پرداخت شهریه است . امتحانات دانشجویان دوره های مجازی بصورت حضوری و در دانشگاه برگزار می شود . از آن جا که دانشجو در این دوره شهریه پرداخت می کند ، تعهد خدمت به کشور نخواهد داشت .

 

شهریه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری دوره مجازی 

گروه آموزشی

شهریه ثابت

شهریه متغیر نظری

شهریه متغیر عملی

علوم انسانی

6,650,000

1,900,800

1,900,800

فنی مهندسی ، علوم پایه و کشاورزی

7,370,000

2,376,000

2,376,000

 

شهریه 10 واحد درسی در ترم یک برای رشته علوم انسانی = 25,658,000
شهریه 10 واحد درسی در ترم یک برای رشته فنی مهندسی ، علوم پایه و کشاورزی =31130000

این شهریه ها مربوط به سال های اخیر می باشند و برای سال تحصیلی جدید حدودا 15 درصد افزایش می یابند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته مجازی کارشناسی ارشد 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)