زمان اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی حرفه ای 96-97

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

طبق اطلاعیه سازمان سنجش نتایج کنکور کاردانی فنی حرفه ای 96 تا 21 شهریور ماه بر روی سایت این سازمان قرار خواهد می گیرد . هر داوطلب به دو شیوه می تواند نتایج آزمون خود را مشاهده نماید 1) با شماره پرونده و اطلاعات فردی و 2) با استفاده از شماره پیگیری ثبت نام . متقاضیان برای مشاهده نتایج خود می توانند با مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org و انتخاب بخش کاردانی فنی حرفه ای کلیک روی اعلام نتایج کاردانی فنی حرفه ای 96 وارد لینک اعلام نتایج شوند . 
داوطلبان شرکت در آزمون فنی حرفه ای می بایست برای اطمینان از درستی ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای خود دفترچه ثبت نام آزمون را با دقت مطالعه نمایند. افراد متقاضی شرکت در آزمون می توانند جهت آگاهی کامل و مشاوره جهت کنکور فنی حرفه ای و اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 96-97 با ما در ارتباط باشند.

 

 

 

نتایج آزمون کاردانی فنی حرفه ای 96

 

بعد از اعلام نتایج آزمون که رتبه داوطلبان اعلام می شود براساس رشته های موجود در دفترچه انتخاب رشته افراد بهتر است با مشاوره تحصیلی اقدام به انتخاب رشته ی خوبی نمایند که تجربه نشان داده همواره مشاوره در هرکاری از تکیه برنظر شخصی موفق تر بوده است. مهم ترین موضوع بعد از کسب رتبه مجاز در کنکور فنی حرفه ای،انتخاب رشته صحیح است. انتخاب رشته از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا گاهی ممکن است داوطلب رتبه ی دلخواه خود را کسب نکند ولی با راهنمایی مشاوران تحصیلی و انجام انتخاب رشته خوبی به رشته مورد علاقه خود دست یابد.

 

 اعلام_نتایج_آزمون_کاردانی_فنی و حرفه ای_96-97
 
 
 
 
 
 

برنامه ریزی آزمون کاردانی فنی حرفه ای 96

 

برای قبولی در آزمون فقط افزایش ساعت های مطالعه و خواندن کتاب های مختلف کافی نیست بلکه باید مطالعه دروس براساس برنامه ریزی منظم و برنامه تدوین شده توسط یک مشاور صورت گیرد.بدین منظور برای دست یافتن به یک برنامه درسی خوب می توانید از ما مشورت بخواهید.

 

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی و حرفه ای 96-97 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)