آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر 96-97

 

داوطلبانی که علاقه مند به کار با کامپیوتر و دروس کامپیوتر و آشنایی نسبی با کامپیوتر دارند و می خواهند از آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه ها اطلاع یابند می توانند از ما در این خصوص مشورت بگیرند.

 

 

حداقل رتبه لازم برای قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر

 

برای قبولی در بهترین دانشگاه های کشور باید رتبه ی خیلی خوبی کسب کرده باشید و در صورتی که رتبه تان خوب نیست باید در دانشگاه های دیگر کشور ادامه تحصیل دهید. برای آگاهی از میزان احتمال قبولی تان در این دانشگاه ها و هر سوالی که در رابطه با انتخاب رشته کنکور سراسری دارید با ما در ارتباط باشید و از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری برای انتخاب رشته بهتر بهره ببرید.

برای کسب اطلاعات دقیق از درصد مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه دولتی و آزاد و شرایط مورد نیاز برای قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر در کلیه دانشگاه هایی که در خصوص با رشته مهندسی کامپیوتر دانشجو جذب می کنند می توانید با مشاورین مشاوره تحصیلی تلفنی ( تلفن صدای مشاور ) همراه باشید. 

  

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

معرفی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه ها 

 

این رشته شامل دو گرایش سخت افزار و نرم افزار است که گرایش نرم آن بیشتر شامل دروس برنامه نویسی است و بیشتر نظری است ولی گرایش سخت شامل چندین واحد آزمایشگاهی است که داوطلبان این رشته باید تا حدودی به دروس آزمایشگاهی علاقه مند باشند تا در طی تحصیل به مشکل برنخورند.برای آشنایی کامل از تعداد واحدهای این رشته و گرایش های آن و سرفصل دروس دوره کارشناسی رشته علوم کامپیوتر می توانید از ما مشورت بگیرید.

 

 آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر

 

گرایش های مقطع کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر در ایران 

 

دانشجویان در دوره کارشناسی که گرایش نرم افزار یا سخت افزار دارند به خاطر بازار کار رشته آی تی در دوره ارشد داوطلب کنکور آی تی می شوند زیرا گرایش نرم افزار آن در ایران کم کم در حال گسترش است و شاید به میزان آی تی بازار کار نداشته باشد ولی به خاطر هم پوشانی واحدهای این گرایش ها اغلب دانشجویان به مشکل خاصی برنمی خورند.

 

  

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته مهندسی کامپیوتر با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)