آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته مهندسی الکترونیک 96-97

 

داوطلبانی که آشنایی نسبی از رشته الکترونیک دارند مطمئنا می دانند که این رشته، رشته راحتی نیست و برای قبولی در آن رتبه ی خوبی را باید کسب کنند.برای اطلاع از آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته مهندسی الکترونیک می توانید از ما سوالات خود را بپرسید.

 

تراز و رتبه لازم برای قبولی در رشته مهندسی الکترونیک

 

این رشته با توجه به اینکه افراد با تراز خیلی بالا را پذیرش می کند نیازمند این است که داوطلبان به مبحث فیزیک برق و الکتریسته علاقه مند باشند زیرا فقط کسب تراز و رتبه لازم موفقیت را تضمین نمی کند بلکه علاقه و استعداد کافی نیز خیلی مهم است.به منظور اقدام به انتخاب رشته کنکور سراسری به طوری که آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته مهندسی الکترونیک را مدنظر قرار دهد و استفاده از مشاوران کنکور ، می توانید از ما کمک بگیرید. برای آگاهی از میزان احتمال قبولی تان در دانشگاه ها و هر سوالی که در این رابطه دارید با ما در تماس باشید و از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری می توان برای تخمین قبولی در هر رشته ای کمک گرفت که تمامی رشته ها و دانشگاه های خاصی که احتمال قبولی با رتبه تان را داشته باشد، نشان می دهد.

برای کسب اطلاعات دقیق از درصد مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه دولتی و آزاد و شرایط مورد نیاز برای قبولی در رشته مهندسی الکترونیک در کلیه دانشگاه هایی که دانشجو جذب می کنند می توانید با مشاورین مشاوره تحصیلی تلفنی تلفن صدای مشاور ) همراه باشید. 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

معرفی رشته مهندسی الکترونیک و گرایش های مقطع کارشناسی 

 

رشته الکترونیک دارای واحد های پایه و تخصصی شامل آزمایشگاه است و دانشجویان مقطع کارشناسی آشنایی حداقلی نسبت به مباحث الکترونیک و الکتریسته کسب می کنند.برای آشنایی با سرفصل دروس دوره کارشناسی رشته مهندسی برق - الکترونیک  و تعداد واحدهای این رشته و گرایش های آن می توانید از ما مشورت بگیرید.

 

 آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته مهندسی الکترونیک

 

شرایط کاری رشته مهندسی الکترونیک در ایران 

 

علم الکترونیک جز سخت ترین و کاربردی ترین دانش های جامعه است که در هر جای کشور مورد استفاده است ، از بزرگ ترین واحد های صنعتی گرفته تا کوچک ترین کارگاه ها و خانه های مسکونی.از این رو افراد محصل این رشته کمتر با مشکل بیکاری روبه رو هستند و موقعیت های شغلی خوبی در کشور دارند.

 

  

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته مهندسی الکترونیک با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)