آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته پرستاری 96-97

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 در بین گروه های کنکور ،گروه آزمایشی تجربی از نظر تعداد شرکت کنندگان نسبت به گروه های آزمایشی ریاضی ،انسانی ،هنر ، زبان در کنکور 96 ، متقاضیان بیشتری دارد. قبولی در رشته های زیر گروه پرستاری و مامایی به نسب تراز قبولی پزشکی و دندان پزشکی از تراز پایین تری برخوردار هستند ،بنابراین علاقه مندان این رشته ها به علت پر طرفدار بودن در آزمون سراسری 96 ملزم به بررسی حداقل درصد ها و آخرین تراز و رتبه قبولی پرستاری و مامایی می باشند .برای اطلاع دقیق از آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته پرستاری بهتر است کارنامه قبولی داوطلبان سال های گذشته را بررسی کرد.

 

 

 

آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته پرستاری

 

 

تراز و رتبه لازم برای قبولی در رشته پرستاری

 

با توجه به اینکه کاهش یا افزایش ظرفیت دانشگاه ها در هر سال باعث تغییر در رتبه قبولی انتخاب رشته کنکور سراسری 96 خواهد شد، بنابراین بهتر است با استفاده از محدوده درصدها و آخرین رتبه قبولی و به منظور اقدام به انتخاب رشته کنکور سراسری به طوری که آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته پرستاری را مدنظر قرار دهد و قبولی در این رشته را تضمین کند باید علاوه بر بررسی کارنامه نهایی قبولی سال های گذشته با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری می توان برای تخمین قبولی کمک گرفت که تمامی رشته ها و دانشگاه های خاص که احتمال قبولی با رتبه تان را داشته باشد را با ذکر سهمیه ها، نشان می دهد.

برای کسب اطلاعات دقیق از چگونگی قبولی در دانشگاه دولتی و آزاد و شرایط قبولی در رشته پرستاری در کلیه دانشگاه هایی که دانشجو جذب می کنند می توانید با مشاورین مشاوره تحصیلی تلفنی ( تلفن صدای مشاور ) همراه باشید. 

 

 

 

معرفی رشته پرستاری و گرایش های مقطع کارشناسی 

 

پرستار داراي نقش هاي زیادی مثل نقش حمايتي، درماني،مراقبتي، هماهنگي ، مشورتي است.یعنی پرستار وظيفه هماهنگي بين بيمار و پزشك و بيمار و خانواده بيمار،وظيفه مراقبت و حمايت از بيمار،وظيفه آموزش به بيمار برای اینکه با مشكلات و ناراحتي‌هاي پيش‌آمده بتوان روش هاي مراقبتي كه اعمال می شود را به خوبی مدنظر قرار دهند و تعداد روزهاي لازم برای بستري يك بيمار بررسی کنند..برای آشنایی با تعداد واحدهای این رشته و گرایش های آن می توانید با ما مشورت نمایید.

 

 

  

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته پرستاری با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)