آیا می دانید آخرین مهلت ثبت نمرات میان ترم دانشگاه پیام نور چه تاریخی است؟

آیا می دانید طریقه اعتراض به سوالات پیام نور چگونه است؟

 

 

 

آخرین مهلت ثبت نمره میان ترم در دانشگاه پیام نور

 

 

دانشجویانی که می خواهند از آخرین مهلت ثبت نمره میان ترم در دانشگاه پیام نور آگاه شوند و یا از چگونگی اعتراض به نمرات تشریحی پایان ترم پیام نور مطلع شوند ، می توانند برای کسب اطلاعات دقیق با مشاوران تلفن صدای مشاور تماس گرفته و سوالات خود را بپرسند. 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه پیام نور با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

زمان ثبت نمره میان ترم دانشگاه پیام نور 

 

برای کلیه آزمون های میان ترم، زمان ثبت نمرات میان ترم در سیستم گلستان ، حداکثر تا 1 هفته قبل از پایان مهلت ثبت نمرات میان ترم فرصت است. بنابراین دانشجویان باید 1 هفته قبل از اتمام مهلت ثبت نمرات میان ترم که برای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تا تاریخ 27 دی ماه 96 با مراجعه به سیستم جامع گلستان از دریافت نمره میان ترم خود اطمینان حاصل کنند و اگر استادان نمره را ثبت نکرده بودند، پیگیری را به صورت کتبی ، به قسمت امتحانات مرکز اداره آموزش اطلاع دهند.

 

 

 

 

نحوه اعتراض به کلید سوالات یا پاسخنامه پیام نور

 

می توانید اعتراض خود را به صورت کتبی با ذکر نام درس، کد درس، شماره سوال، منبع، شماره صفحه و نوع اشکال و …. به شماره فکس های ۰۲۱۲۲۴۴۱۷۹۱ و ۰۲۱۲۲۴۵۵۱۰۶ ارسال نمایید. گاهی ممکن است کلید سوالات تستی که در سیستم گلستان اعلام می شود اشتباه داشته باشد مثلا گزینه الف صحیح باشد ولی کلید اعلام شده گزینه ب را صحیح اعلام کرده باشد و …که در این گونه موارد نیز می توانید اعتراض خود را در سیستم گلستان اعلام کنید و یا از استاد خود بخواهید تا اعتراض را در سیستم گلستان ثبت کند.
 

 

 

نحوه اعتراض به نمره پیام نور 

 

در دانشگاه پیام نور امکان اعتراض به نمره تستی دروس وجود ندارد چون امتحان تستی با سیستم تصحیح می شود و خطای آن بسیار کم است مگر آنکه مدعی شوید که مثلا شما تستی را زده اید ولی سیستم آن را محاسبه نکرده است یا سیستم تستی که شما زده اید عدم پاسخ زده باشد که در این حالت باید به صورت حضوری به دایره امتحانات مرکز یا استان خود مراجعه کنید.

 

 

 

   

  

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آخرین مهلت ثبت نمره میان ترم در دانشگاه پیام نور با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)