افرادی که می خواهند از لیست رشته های مورد نیاز اعزام به خارج فرهنگیان مطلع شوند و برای شرایط تحصیلی اعزام به خارج نیاز به مشاوره دارند، می توانند با مشاوران تلفن صدای مشاور تماس گرفته و با مشاوره تلفنی جواب سوالات خود را دریافت کنند. 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

رشته های مورد نیاز اعزام به خارج فرهنگیان

 

 

 

 

آزمون اعزام به خارج فرهنگیان سال 97

 

این آزمون هر دو یا سه سال یک بار برای اعزام فرهنگیان به خارج از کشور برگزار می شود. در سال های گذشته آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور برگزار نشده است و امسال به دلیل تامین نیروی مورد نیاز مدارس خارج از کشور، آخرین گروه قبول شدگان آزمون سال 90، امسال به مدارس خارج از کشور اعزام خواهند شد و هر سال بین 200 تا 250 معلم برای اعزام به خارج از کشور در نظر گرفته می شود. آیین نامه اعزام مورد بازنگری قرار گرفته است. آزمون اعزام به خارج فرهنگیان سال 97 در آذرماه برگزار می شود. احتمالا آیین نامه اعزام تا پایان مرداد یا اوایل شهریور آماده ارسال می شود. 

 

 

 

 

 

شرایط ثبت نام آزمون اعزام به خارج فرهنگیان 

 

در کل 453 نفر شامل 298 معلم اعزامی و 155 نفر تبعی از این معلمان به مدارس ایرانی خارج از کشور اعزام می‌شوند. افراد تبعی که به همراه معلمان اعزام خواهند شد، همسر و فرزندان این معلمانی هستند که خودشان هم معلم بوده و با شروع سال تحصیلی به مدارس ایرانی اعزام خواهند شد؛ حقوق معلمان اعزامی و پذیرفته شده به صورت ارزی پرداخت و حقوق معلمان تبعی به صورت ریالی پرداخت می‌شود. 231 معلم اعزامی و 133 نفر افراد تبعی همراه این معلمان به ماموریت در سال 93 اعزام شدند. در سال های 89، 90 و 91 آزمون اعزام به خارج برای معلمان برگزار شد که این روال نمی‌پسندم و باعث دپوی 970 نیرو در این خصوص شد. تا زمانی که این افراد را اعزام نکنیم امکان برگزاری آزمون جدید نخواهیم داشت و در سال جاری قرار است 453 نفر به مدارس خارج از کشور اعزام شوند حالا اینکه چه تعدادی بتوانند ویزا دریافت کنند هنوز مشخص نیست. معلمانی که به مدارس ایرانی خارج از کشور اعزام می‌شوند باید به مدت دو سال در ماموریت باشند و سپس به کشور بازگردند؛ ضمن اینکه افراد اعزامی دیگر نمی‌توانند در آزمون‌های بعدی اعزام شرکت کنند.
 

 

 

 

 

 
 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره رشته های مورد نیاز اعزام به خارج فرهنگیان با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)