همان طور که می دانید به دلیل نداشتن تجربه کافی فارغ التحصیلان این رشته در بازار کار، در امور کارشناسی در واحدهای تحلیل گری سیستم ها یا پشتیبانی از نرم افزارهای تولید شده مشغول هستند و به ندرت در حوزه های مدیریتی فعالیت می کنند.

گرایش های رشته مدیریت فناوری اطلاعات، کسب و کار الکترونیکی، مدیریت منابع اطلاعاتی، سیستم­ های اطلاعاتی پیشرفته، گرایش مدیریت دانش است.
افرادی که رتبه لازم برای قبولی رشته مدیریت IT را دارند ولی در خصوص حیطه کاری و شغلی این رشته در ایران سوالاتی دارند، می توانند با مشاوره تلفنی و یا حضوری ، اطلاعات کافی در این حوزه را کسب کنند

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته مدیریت IT

 

 

 

تراز و رتبه لازم برای قبولی در رشته مدیریت IT

 

با توجه به اینکه کاهش یا افزایش ظرفیت دانشگاه ها در هر سال باعث تغییر در رتبه قبولی انتخاب رشته کنکور خواهد شد، بنابراین بهتر است با استفاده از محدوده درصدها و آخرین رتبه قبولی و به منظور اقدام به انتخاب رشته کنکور به طوری که آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته مدیریت IT را مدنظر قرار دهد و قبولی در این رشته را تضمین کند علاوه بر بررسی کارنامه نهایی قبولی سال های گذشته از نرم افزار انتخاب رشته کنکور برای تخمین قبولی کمک گرفت که تمامی رشته ها و دانشگاه های خاص که احتمال قبولی با رتبه تان را داشته باشد را با ذکر سهمیه ها، مشخص می کند.

برای کسب اطلاعات دقیق از چگونگی قبولی در دانشگاه دولتی و آزاد و شرایط قبولی در رشته مدیریت IT در کلیه دانشگاه ها ،می توانید با مشاورین مشاوره تحصیلی تلفنی همراه باشید. 

  

 

 

 

 

دروس رشته مدیریت IT

 

سیستم های مدیریت بانك های اطلاعاتی، سیستم های پشتیبان تصمیم گیری و خبره فناوری اطلاعات مهندسی نرم افزار به كمك كامپیوتر CASE، متدلوژی های ایجاد و توسعه سیستم اطلاعاتی، مدل سازی اطلاعات سازمان منطق فازی و هوش مصنوعی، مهندسی مجدد رویه های اجرایی و فرایندها ،تئوری های پیشرفته مدیریت، مدیریت رفتار سازمانی پیشرفته، تحقیق در عملیات پیشرفته، سیستم های اطلاعاتی، مدیریت پیشرفته، مدیریت منابع اطلاعاتی سیستم های اطلاعاتی، استراتژیك كاربرد IT در سازمان تحلیل آماری، تحلیل و طراحی ساختار یافته سیستم ها.

 

 

 

  

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آخرین رتبه لازم برای قبولی در رشته مدیریت IT با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)