مهم ترین موضوع مورد نظر دانشجویان، میزان شهریه پرداختی است و شهریه اتباع خارجی با توجه به این که تبعه کدام کشور بوده اند و ارزش واحد پولی آن کشور به نسبت ایران چه قدر است، مورد توجه دانشجویان اتباع خارجی هست. دانشجویان اتباع خارجی برای اطلاع از این موضوع می توانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند و پاسخ سوالات خود را از مشاوران مربوطه دریافت کنند.

 

آیا می دانید شرایط پذیرش اتباع خارجی در پیام نور چیست؟

آیا می دانید میزان شهریه اتباع غیر ایرانی در دانشگاه پیام نور چه قدر است؟

 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توانید جهت مشاوره دانشگاه پیام نور با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595 

 

 

 

 شهریه دانشگاه پیام نور برای اتباع خارجی

 

 

 

 

شرایط تحصیل اتباع خارجی در دانشگاه پیام نور

 

تحصيل دانشجوی غير ايرانی با كارت اقامت ممنوع است و هر پذيرفته شده پس از دریافت گذرنامه ، و اقامت تحصیلی می تواند از نيمسال بعدی  ثبت نام و ادامه تحصيل دهد. دانشجوی غير ايرانی قبل از تمام شدن مدت اقامت و گذرنامه تحصیلی باید گذرنامه را تا پایان مدت تحصیل خود تمدید کند . بورسيه از سوی وزارت علوم، پس از تاييد مراتب پذيرش ، به مركز آموزشی مورد نظر معرفی و مثل باقی پذيرفته شدگان مراحل اوليه ثبت نام را تکمیل می کنند. پذيرفته شدگان غير ايرانی باید در اولين نيمسال مدارك شناسایی ، گذرنامه و رواديد تحصیلی خود را ارائه کنند. هر يك از پذيرفته شدگان در مقاطع كاردانی ، كارشناسی و كارشناسی ارشد باید معدل کل 14 را در مدارک قبلی خود داشته باشند. حداكثر مدت سنوات مجاز تحصيل دانشجويان غير ايرانی در مقاطع كاردانی ، كارشناسی پيوسته ، كارشناسی ناپيوسته و كارشناسی ارشد در دانشگاه پيام نور به ترتيب 2، 5 ، 2 و 3 سال است. 

 

 

 

 

پرداخت حضوری شهریه پیام نور 

 

برای آنکه به صورت حضوری و پرداخت خود را در بانک انجام دهید باید ابتدا به سیستم گلستان مراجعه کنید و از طریق منو آموزش، گزارش های آموزش، شهریه، لیست ها و آمارها، 163 – فرم واریز وجوه دانشگاه – مخصوص دانشجو ، نسبت به پرینت فرم و یا یادداشت مبلغ بدهی ، شناسه قبض ،شناسه پرداخت اقدام کنید. با در اختیار داشتن این سه عدد می توانید بدهی شهریه خود را از طریق مراجعه حضوری به بانک پرداخت کنید. که امن ترین روش پرداخت به همین صورت است. در این روش از پرداخت بدهی شهریه بلافاصله صفر نمی شود و ممکن است از ۲ تا ۷۲ ساعت زمان ببرد ولی معمولا در کمتر از ۲۴ ساعت بدهی در سیستم صفر می شود. 

 

 

 

 

شرایط پذیرش دانشجو فراگیر پیام نور 


یکی از راه های پذیرش و جذب دانشجو در این دانشگاه، دوره های فراگیر است، در این دوره ها داوطلب پس از ثبت نام و اخذ دفترچه راهنما و شرکت در چند درس عمومی و اختصاصی متناسب با رشته و مقطع تحصیلی و پس از احراز شرایط به دانشجوی رسمی تبدیل وضعیت می دهد. این دوره اختصاصاً دوره دانش پذیری نامیده می شود و پس از تبدیل از دانش پذیر به دانشجو می توانند از خدمات آموزشی فوق همانند دانشجویان رسمی بهره مند شوند. در حال حاضر این دوره در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش دانشجو دارد. 

 

 

 

 

شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور

 

دانشگاه پیام نور در هر سال تحصیلی 2 مرتبه ، یکبار در مهر ماه و دیگر بار در بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو از طریق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور می نماید. زمان ثبت نام برای ورودی مهر ماه در مرداد ماه و برای ورودی بهمن ماه در آذر ماه می باشد. تمامی متقاضیانی که خواهان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه می باشند می بایست از میان لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور و از طریق سازمان سنجش اقدام به انتخاب 150 عدد رشته محل براساس اولویت بندی خود اقدام نمایند. توجه داشته باشید که در ورودی بهمن ماه کسانی که اقدام به انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت نموده اند و نیز پذیرفته شده اند ثبت نام خواهند نمود. لازم به ذکر است که اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور حدود یک ماه پس از ثبت نام اطلاع رسانی خواهد گردید.

  

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شهریه دانشگاه پیام نور برای اتباع خارجی با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید. 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)