داوطلبان عزیز که نگران گرفتن دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 97 هستند و می خواهند از محل برگزاری آزمون خود اطلاع کسب کنند می بایست یک هفته قبل از برگزارى آزمون سراسرى کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.برای دریافت اطلاعات کامل می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور از هر کجا که هستید در تماس باشید تا به راحتی کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید.

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

کنکور 97 | دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 97-98

 

 

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 97

 

طبق اطلاع رسانی سازمان سنجش کنکور سراسری در تیرماه برگزار می شود و چند روز قبل از برگزاری کنکور، کارت ورود به جلسه آزمون روی سایت این سازمان بارگذاری می شود. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید اقدام به پرینت کارت شرکت در آزمون کنند. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و کنکور 97 آزاد و اطلاعات دقیق از نحوه ثبت نام و مدارک لازم و هرگونه سوال که دارید می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

 

 

 

 

اعلام نتایج کنکور سراسری 97

 

بعد از برگزاری کنکور مهم ترین موضوع آگاهی از زمان اعلام نتایج کنکور سراسری می باشد،نتایج آزمون سراسری در مدت زمان معینی اعلام می شود .داوطلبان باید فورا اقدام به انتخاب رشته بکنند در صورت تاخیر در انتخاب رشته، فرصت از داوطلبان گرفته می شود. بنابراین آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج از اهمیت زیادی برخوردار است والدینی که نگران دریافت اعلام نتایج فرزندان خود هستند می توانند با مشاوران ما در ارتباط باشند تا بلافاصله بعد از اعلام نتایج کنکور از کارنامه و رتبه فرزندان خود باخبر شوند.

 

 

 

 

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 97

 

بعد از برگزاری کنکور 97 بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یا نرم افزار تخمین رتبه کنکور در اختیار ندارند.
مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در تخمین رتبه کنکور و راهنمایی جهت انتخاب رشته کنکور با وارد کردن حدود درصدهایی که داوطلبان در کنکور به دست آورده اند، رتبه احتمالی داوطلب و دانشگاه و شهر و رشته ای که ممکن است قبول شوند را به اطلاع می رسانند تا بتوانند تا زمانی که نتایج اولیه  اعلام نشده است نسبت به انتخاب رشته ی بهتر از مشاورانی که مدنظرشان هست مشاوره بگیرند.
 

 

 

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)