کنکور سراسری با شرایطی که ایجاد کرده، رقابت بین داوطلبان و تاثیر معدل و... باعث شده مشاوران تحصیلی با ارائه مشاوره در خصوص نحوه مطالعه و تست زنی دروس و برنامه ریزی درسی مناسب، داوطلبان کنکور را راهنمایی کنند تا بتوانند در رقابتی که بین ورود به دانشگاه ها برتر وجود دارد رتبه ی بهتری کسب کنند.

مشاوران مجرب و با تجربه سامانه صدای مشاور تحصیلی با مشاوره تلفنی و یا حضوری (با تعیین وقت قبلی) پاسخگوی تمامی سوالات داوطلبان کنکور سراسری و آزاد در تمامی مراحل آزمون سراسری هستند. 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

 مشاوره و برنامه ریزی کنکور 97

 

 

 

 

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 97

 

بعد از برگزاری کنکور 97 بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یا نرم افزار تخمین رتبه کنکور در اختیار ندارند.
مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در تخمین رتبه کنکور و راهنمایی جهت انتخاب رشته کنکور با وارد کردن حدود درصدهایی که داوطلبان در کنکور به دست آورده اند، رتبه احتمالی داوطلب و دانشگاه و شهر و رشته ای که ممکن است قبول شوند را به اطلاع می رسانند تا بتوانند تا زمانی که نتایج اولیه  اعلام نشده است نسبت به انتخاب رشته ی بهتر از مشاورانی که مدنظرشان هست مشاوره بگیرند.

 

  
 
 

 

اعلام نتایج کنکور سراسری 97

 

بعد از برگزاری کنکور مهم ترین موضوع آگاهی از زمان اعلام نتایج کنکور سراسری می باشد،نتایج آزمون سراسری در مدت زمان معینی اعلام می شود .داوطلبان باید فورا اقدام به انتخاب رشته بکنند در صورت تاخیر در انتخاب رشته، فرصت از داوطلبان گرفته می شود. بنابراین آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج از اهمیت زیادی برخوردار است والدینی که نگران دریافت اعلام نتایج فرزندان خود هستند می توانند با مشاوران ما در ارتباط باشند تا بلافاصله بعد از اعلام نتایج کنکور از کارنامه و رتبه فرزندان خود باخبر شوند.

 

 

 

 

  

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره و برنامه ریزی کنکور 97 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)