هرساله بعد از برگزاری کنکور سراسری ابتدا نتایج اولیه کنکور روی سایت سنجش قرار می گیرد و داوطلبان با توجه به رتبه خود اقدام به انتخاب رشته می کنند و معمولا برای انتخاب رشته نیاز به مشورت با مشاوران تحصیلی هست و افراد با مراجعه به موسسات آموزشی و مشورت کافی انتخاب رشته خود را تکمیل می کنند. بعد از مرحله ی انتخاب رشته داوطلبان منتظر می مانند تا اواخر شهریور ماه نتایج نهایی کنکور سراسری اعلام شود.

 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

  

اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97-98 

 

 

 

 

تخمین رتبه کنکور سراسری 97

 

افرادی که بعد از مطالعه کامل و دقیق دفترچه کنکور سراسری و ثبت نام کنکور سراسری ، برنامه ریزی کنکور خود را با بررسی منابع آزمون کنکور در نظر گرفته اند و تلاش زیادی برای قبولی در کنکور انجام داده اند ولی رتبه ی خوبی برای آزمون خود تخمین نزده اند نباید دلسرد شوند و باید توجه خود را معطوف انتخاب رشته کنند تا با دقت بیشتری انجام دهند. خوبی تخمین رتبه این است که در فاصله زمانی که دواطلبان فرصت دارند انتخاب رشته را به انجام برسانند می توانند تا حدودی حدس بزنند که رتبه کسب شده در چه حدودی است که انتخاب رشته کنکور سراسری را با دقت بیشتری انجام دهند. 

 

 

 

 

نتایج کنکور سراسری چه زمانی اعلام می شود؟

 

بعد از برگزاری کنکور مهم ترین موضوع آگاهی از زمان اعلام نتایج کنکور سراسری می باشد،نتایج آزمون سراسری در مدت زمان معینی اعلام می شود .داوطلبان باید فورا اقدام به انتخاب رشته بکنند در صورت تاخیر در انتخاب رشته، فرصت از داوطلبان گرفته می شود. بنابراین آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج از اهمیت زیادی برخوردار است والدینی که نگران دریافت اعلام نتایج فرزندان خود هستند می توانند با مشاوران ما در ارتباط باشند تا بلافاصله بعد از اعلام نتایج کنکور از کارنامه و رتبه فرزندان خود باخبر شوند.

 

 

 

  

 

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 97

 

بعد از برگزاری کنکور 97 بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یا نرم افزار تخمین رتبه کنکور در اختیار ندارند.
مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در تخمین رتبه کنکور و راهنمایی جهت انتخاب رشته کنکور با وارد کردن حدود درصدهایی که داوطلبان در کنکور به دست آورده اند، رتبه احتمالی داوطلب و دانشگاه و شهر و رشته ای که ممکن است قبول شوند را به اطلاع می رسانند تا بتوانند تا زمانی که نتایج اولیه  اعلام نشده است نسبت به انتخاب رشته ی بهتر از مشاورانی که مدنظرشان هست مشاوره بگیرند.

  

 

 

 

 

  

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)