شرکت کنندگان در کنکور فنی حرفه ای جهت اطلاع از نتیجه آزمون خود که معمولا در نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود و یا آگاهی از شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت و رشته های فنی حرفه ای و نحوه پذیرش در رشته مورد نظر خود می توانند با مشاوران تحصیلی صدای مشاور مشورت نمایند و راهنمایی های لازم را کسب کنند.

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

 اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی حرفه ای 97-98

 

 

 

 

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی حرفه ای 

 

در رشته‌های مراكز آموزشی دانشگاه فنی و حرفه‌ای كه پذيرش در آنها براساس نمره كل اكتسابی در آزمون برگزار شده است، داوطلبانی می توانند متقاضی شوند كه موفق به اخذ گواهینامه پایان‌ تحصیلات‌ دوره متوسطه‌ نظام‌ جديد در شاخه فنی و حرفه‌ای و يا شاخه كاردانش شوند.
آن دسته از داوطلبانی كه در یکی از رشته‌های تحصیلی آزمون دوره های كاردانی نظام جديد پذيرفته شده‌اند، با رعايت ضوابط مربوط و در نظر گرفتن تبصره‌های ذيل می توانند متقاضی شركت در گزينش رشته های تحصیلی مندرج در اطلاعيه مذكور شوند اما در صورت قبولی نهایی قبولی قبلی آنان «كان‌لم يكن» تلقی شده و همانند دانشجوی انتقالی با آنها رفتار خواهد شد.
داوطلبانی كه در آزمون دوره های كاردانی نظام جديد ثبت‌نام نكرده‌اند، میتوانند در اين مرحله ثبت‌نام کرده و صرفاً مجاز به انتخاب رشته‌های پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (رشته‌های مربوط به موسسات آموزش عالی غيرانتفاعی) خواهند بود.
تمام داوطلبان علاقمند به تحصیل در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی اعم از اینکه قطعا در آزمون مذکور ثبت نام کرده یا ثبت نام نکرده اند، می توانند با مطالعه دقیق اطلاعیه در صورت واجد شرایط بودن برای ثبت نام در رشته های مورد علاقه اقدام کنند.  

 

 

 

 

 

رشته های آزمون کاردانی فنی حرفه ای 96

 

افراد برای موفقیت در ادامه تحصیل می بایست رشته ای را انتخاب کنند که در حین تحصیل بتوانند رشته مورد نظر را با علاقه مطالعه نمایند و در دروس این رشته حداقل استعداد نسبی را داشته باشند.با مطالعه دفترچه آزمون کاردانی فنی حرفه ای می توان از لیست رشته های کنکور فنی حرفه ای اطلاع حاصل کرد و با آگاهی بهتری انتخاب رشته کرد. و اگر سوالی در خصوص آشنایی بیشتر با رشته های فنی حرفه ای داشتید می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

ثبت نام آزمون فنی حرفه ای

 

داوطلبان شرکت در آزمون فنی حرفه ای می بایست برای اطمینان از درستی ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای خود دفترچه ثبت نام آزمون را با دقت مطالعه نمایند. افراد متقاضی شرکت در آزمون می توانند جهت آگاهی کامل و مشاوره جهت کنکور فنی حرفه ای و زمان برگزاری آزمون فنی حرفه ای با ما در ارتباط باشند. برای قبولی در آزمون فقط افزاریش ساعت های مطالعه و خواندن کتاب های مختلف کافی نیست بلکه باید مطالعه دروس براساس برنامه ریزی منظم و برنامه تدوین شده توسط یک مشاور صورت گیرد.بدین منظور برای دست یافتن به یک برنامه درسی خوب می توانید از ما مشورت بخواهید.

 

 

 

 

 

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون کاردانی فنی حرفه ای 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)