شرکت کنندگان در آزمون کاردانی به کارشناسی جهت مشاهده نتایج آزمون خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در قسمت اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ، نتیجه خود را دریافت کنند.

اگر برای مشاهده نتایج با مشکلی رو به رو شدید و یا به نتیجه آزمون خود اعتراض داشتید می توانید با تماس با مشاوران صدای مشاور مشورت نمایید.

 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

  اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی 97-98

 

 

 

  

ثبت‌نام کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد

 

تمام افرادی که شرایط لازم را دارا هستند، می توانند بدون توجه به محدودیت های اعلام شده در رشته تربیت بدنی ثبت نام کنند.

دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای، کاردانش و هنرستان نظام قدیم در مقطع کاردانی پیوسته در رشته متجانس با دیپلم و همچنین دارندگان دیپلم نظری نظام جدید متوسطه بدون پیش دانشگاهی و داوطلبان دیپلم 4 ساله نظام قدیم، در هر رشته ای از کاردانی پیوسته امکان ثبت نام دارند. و متقاضیان کاردانی ناپیوسته با دارا بودن مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا دیپلم و پیش دانشگاهی نظام جدید می توانند در هر رشته کاردانی ناپیوسته ثبت نام کنند.

 

 

 

 

 

ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای

 

داوطلبان شرکت در آزمون فنی حرفه ای می بایست برای اطمینان از درستی ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای خود دفترچه ثبت نام آزمون را با دقت مطالعه نمایند. افراد متقاضی شرکت در آزمون می توانند جهت آگاهی کامل و مشاوره جهت کنکور فنی حرفه ای و زمان برگزاری آزمون فنی حرفه ای با ما در ارتباط باشند. برای قبولی در آزمون فقط افزاریش ساعت های مطالعه و خواندن کتاب های مختلف کافی نیست بلکه باید مطالعه دروس براساس برنامه ریزی منظم و برنامه تدوین شده توسط یک مشاور صورت گیرد.بدین منظور برای دست یافتن به یک برنامه درسی خوب می توانید از ما مشورت بخواهید.

 

 

 

 

 

ثبت نام کاردانی علمی کاربردی بهمن 

 

هرساله دانشگاه علمی کاربردی در راستای پذیرش دانشجو دو بار برای ورودی مهر و بهمن ماه به روش بدون کنکور اقدام می نماید.در سالهای پیشین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می پذیرفت. اما در نظر داشته باشید که دانشگاه علمی کاربردی سابقه ثبت نام حضوری را هم داشته است. دانشگاه علمی کاربردی تنوع رشته های تحصیلی بسیار بالایی در هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی دارد. برای تمامی داوطلبان با هر مدرک و هر رشته ای امکان انتخاب در رشته های دیگر خواهد بود. آن دسته از داوطلبانی که بدون توجه به رشته تحصیلی و نوع مدرک کاردانی خود ثبت نام می نمایند ، می بایست تمام دروس پیش نیاز یا جبرانی رشته قبولی را با نظر گروه آموزشی مربوط و مطابق با سر فصل برنامه مصوب بگذرانند. 

 

 

 

 

 

  

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)