تحصیل همزمان در دانشگاه آزاد و پیام نور

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

تحصیل همزمان در آزاد و پیام نور

 

دانشجویان ممتازی که در خصوص شرایط تحصیل همزمان در دو رشته نیاز به مشورت دارند می توانند از طریق تماس با مشاوران صدای مشاور از امکان ادامه تحصیل در رشته دوم در همه دانشگاه‌ها آگاهی لازم را کسب کنند منتهی باید توجه داشته باشید که دانشجویان متقاضی باید شرایط اولیه امکان تحصیل در دو رشته را داشته باشند. دانشگاه‌های غیرانتفاعی، آزاد و پیام‌نور نیز امکان تحصیل همزمان را فراهم آورده اند. همچنین داوطلبان مورد نظر می توانند جهت اطلاع از تفاوت ثبت نام پیام نور و آزاد و شرایط تحصیل در این دو دانشگاه با مشاوران مربوطه در ارتباط باشند.

 

 

 

 

 

 

اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور 


مدارک دانشگاه پیام نور مانند مدرک دانشگاه های سراسری-دولتی توسط یک مرجع یعنی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری صادر می گردد. لذا مدارک پیام نور جزو مدارک رسمی و معتبر سیستم آموزشی عالی کشور ایران می باشد و برای ادامه تحصیل در داخل و خارج از کشور نیز معتبر است . همچنین با توجه به معتبر بودن این دانشگاه ، ارگان ها در صورت نیاز ، فارغ التحصیلان این دانشگاه را استخدام می نمایند. این دانشگاه جز دانشگاه ها دولتی محسوب می شود و هیچ دغدغه و مشکلی برای ادامه تحصیل و اشتغال دانشجویان پیام نور وجود ندارد . در مورد استخدام برخی از سازمان ها دولتی پذیرش نظیر شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در شرایط ثبت نام برای آزمون استخدامی خود ذکر کرده اند که مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد. لذا این سازمان ها با استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور که از طریق آزمون سراسری پذیرش شده اند مشکلی ندارند.

 

 

 

 

 

 

میزان شهریه دانشگاه پیام نور

 

شهریه دانشجویان فراگیر و سراسری و بدون آزمون یکسان است. و شهریه دانشگاه پیام نور تنها با مصوبات هیات امنای دانشگاه به صورت سالانه تغییر می کند. شهریه ثابت پیام نور معمولا برای مقطع کارشناسی در نواحی ۱ و ۲ مبلغ ۱۴۹ هزار ۸۰۰ تومان و در نواحی ۳ ، ۴ و ۵ مبلغ ۱۲۰ هزار و ۲۰۰ تومان می باشد. همچنین شهریه ثابت کارشناسی ارشد پیام نور برای کلیه ورودی ها و کلیه رشته ها ۸۴۲ هزار و ۷۰۰ تومان خواهد بود. و تفاوتی بین شهریه رشته های مختلف در گروه های مختلف از قبیل فنی و مهندسی با رشته های علوم انسانی در شهریه ثابت وجود ندارد.

 

 

 

 

   

  

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه تحصیل همزمان در دانشگاه آزاد و پیام نور با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)