نرم افزار تخمین رتبه آزمون سراسری96

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

یکی از راه های موفقیت در آزمون ها اطلاع از نتایج گذشته است. داوطلبان می توانند با مشاهده و بررسی نتایج سال های گذشته برنامه ریزی کنکور را با دقت بیشتری صورت دهند.

براین اساس موسسات کنکوری برای تخمین رتبه کنکور سراسری | نرم افزار تخمین رتبه آزمون ( کنکور ) سراسری96 نرم افزارهایی طراحی کرده اند که داوطلبان بتوانند نتایج آزمون را حدس بزنند. تخمین رتبه کنکور سراسری به دلیل جامعه آماری زیادی که دارد به رتبه واقعی داوطلب خیلی نزدیک است.

 

 

 

تخمین رتبه کنکور سراسری 

 

افرادی که بعد از مطالعه کامل و دقیق دفترچه کنکور سراسری و ثبت نام کنکور سراسری ، برنامه ریزی کنکور خود را با بررسی منابع آزمون کنکور سراسری در نظر گرفته اند و تلاش زیادی برای قبولی در کنکور انجام داده اند ولی رتبه ی خوبی برای آزمون خود تخمین نزده اند نباید دلسرد شوند و باید توجه خود را معطوف انتخاب رشته کنند تا با دقت بیشتری انجام دهند. خوبی تخمین رتبه این است که در فاصله زمانی که دواطلبان فرصت دارند انتخاب رشته را به انجام برسانند می توانند تا حدودی حدس بزنند که رتبه کسب شده در چه حدودی است که انتخاب رشته کنکور سراسری را با دقت بیشتری انجام دهند. 

در زیر جدول های نمونه کارنامه کنکور سراسری سال های گذشته قرار داده شده که دواطلبان می توانند رتبه خود را با دقت بالایی تخمین بزنند.

نمونه کارنامه ها: