درصدهای مورد نیاز برای قبولی دانشگاه پیام نور 

 

  

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595 

 

 

 یکی از راه های پذیرش و جذب دانشجو در این دانشگاه، دوره های فراگیر پیام نور است، در این دوره ها داوطلب پس از ثبت نام و اخذ دفترچه راهنما و شرکت در چند درس عمومی و اختصاصی متناسب با رشته و مقطع تحصیلی و پس از احراز شرایط به دانشجوی رسمی تبدیل وضعیت می دهد. این دوره اختصاصاً دوره دانشپذیری نامیده می شود و پس از تبدیل از دانشپذیر به دانشجو میتوانند ازخدمات آموزشی فوق همانند دانشجویان رسمی بهره مندشوند.درحال حاضراین دوره در دو مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد پذیرش دانشجو دارد.

الف)فراگیرعادی

ادامه تحصیل پس ازپذیرش همانند دانشجویان آزمون سراسری است کلیه دارندگان مدارک دیپلم نظام قدیم و یا پیش دانشگاهی و دارندگان مدارک کاردانی رسمی و بالاتر میتوانند ازطریق این دوره ادامه تحصیل دهند پذیرش در این دوره همانند سایر دوره ها (بجز طرح چندبخشی) بصورت بومی میباشد.

ب)فراگیرآزمون محور و رادیو تلویزیونی(غیرحضوری)

دراین شیوه بومی بودن دانشجو ملاک نمیباشد. دانشجو بسیاری از مطالب را از طریق رسانه و رادیو و تلویزیون فراخواهد گرفت. و دانشجو براساس امکانات برای امتحانات پایان نیمسال به یکی از مراکز/واحدهانزدیک به محل سکونت معرفی میشود.

ج) آموزش الکترونیکی(مجازی)

در این شیوه پذیرش بومی بودن شرط نیست و دانشجو در هر کجای کشور میتواند متقاضی رشته های اعلام شده باشد. دانشجو تحت پوشش دانشگاه استانی خواهدبود و برای آزمون پایان نیمسال به یکی از مراکز معرفی خواهدشد.

 

 

 

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)