داوطلبان علاقه مند ورود به دانشگاه علوم انتظامی امین برای اطلاع از تمامی شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش این دانشگاه و کسب آگاهی لازم در خصوص شرایط تحصیل بدون کنکور در این دانشگاه می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند و پاسخ سولات خود را دریافت کنند.

 سامانه صدای مشاور تحصیلی
می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر
کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.
تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب
حتی روزهای تعطیل
تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 خرید صندلی رشته علوم انتظامی بدون کنکور ۹۷

 

 

 

شرایط عمومی پذیرش دانشگاه علوم انتظامی امین

 

داشتن شرايط تحصیلی و يا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر. عدم اعتياد به مواد مخدر. عدم محکوميت به محروميت از خدمات دولتی. عدم سابقه عضويت يا وابستگی به احزاب و گروه های سياسی و معارض با نظام جمهوری اسلامی ايران. تابعيت جمهوری اسلامی ايران. اعتقاد و التزام عملی به دين مبين اسلام. التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ايران و اعتقاد به ولايت مطلقه فقيه و آمادگی فداکاری در راه اهداف آنها.

 

 

 

 

 

شرایط اختصاصی پذیرش دانشگاه علوم انتظامی امین

 

حداقل قد برای داوطلبان در مقطع درجه داری 170 سانتی متر می باشد. حداقل معدل ديپلم يا پيش دانشگاهی برای داوطلبان 14 می باشد. دريافت رسيد ثبت نام (کدرهگيری ) از سامانه و داشتن شرايط اوليه استخدام ، ملاک فراخوان داوطلبان خواهد بود. تنها داوطلبانی که آخرين مدرک تحصیلی آنها ديپلم و يا پيش دانشگاهی باشد مجاز به ثبت نام در اين سامانه میباشند. داوطلبان صرفا يک بار مجاز به ثبت نام در اين سامانه می باشند و داشتن کد رهگيری به منزله تکميل فرآيند ثبت نام می باشد. پس از پایان ثبت نام دريافت رسيد ثبت نام از سامانه نياز به مراجعه حضوری نیست. پس از پايان مهلت ثبت نام در صورت داشتن شرايط و کد رهگيري ، فراخوان صورت می گيرد. پس از پايان مهلت ثبت نام ، ثبت نام جديد صورت نپذيرفته و سامانه برای تکميل اطلاعات ثبت نام شدگان فعال می باشد.

 

 میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید صندلی رشته علوم انتظامی بدون کنکور ۹۷ با سامانه صدای مشاور به شماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)