بسیاری از دانشجویانی که تمایل به تحصیل در مقطع ارشد دارند ولی امید به قبولی در دوره های روزانه را ندارند می توانند مراحل تحصیل خود را در دانشگاه غیرانتفاعی ادامه دهند. برای اینکه بتوان قبولی خود را تضمین کرد می بایست از مشاوره تحصیلی برخوردار بود.

دانشجویانی که می خواهند از شرایط ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی مشهد و یا از زمان و نحوه ثبت نام فراگیر پیام نور مشهد مطلع شوند ، می توانند برای کسب اطلاعات دقیق با مشاوران تلفن صدای مشاور تماس گرفته و از شرایط و ضوابط دانشگاه غیرانتفاعی و پیام نور مشهد آگاه شوند. 

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 

 

برای اطلاع از لیست رشته های دانشگاه غیر انتفاعی با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید. 

 

 

 شرایط تحصیل در دانشگاه غیر انتفاعی مشهد 97

 

در دانشگاه های غيرانتفاعی نظام درسی، بر اساس نظام آموزشی وزارت علوم، است و به فارغ التحصيلان این دانشگاه مدرك مربوط، مانند ضوابط وزارت علوم، داده خواهد شد. دانشجویان ملزم به پرداخت شهریه هستند و دانشگاه هيچ تعهدی در خصوص تهيه مسكن، خوابگاه و غذای دانشجويان ندارد. دانشجويان اگر مشكل نظام وظيفه نداشته باشند، می توانند بدون انصراف از تحصيل در آزمون سراسری ثبت نام کنند كه در صورت قبولی برای ثبت نام بايد انصراف قطعی خود را به محل قبولی جديد اطلاع دهند.  متقاضيان رشته های دانشگاه ها ی غيردولتی غيرانتفاعی سال 97، باید در آزمون سراسری سال 97 ثبت نام و در آزمون شركت کنند. داوطلبان علاقه مند به انتخاب رشته های دانشگاه های غيرانتفاعی بايد بند 41 تقاضانامه ثبت نام اينترنتی را علامت بزنند. همان طور که می دانید نظام واحدی دانشگاه ها و مؤسسات غيرانتفاعی بر اساس نظام آموزشی وزارت علوم ، تحقيقات و فناوری است و برای دانشجويان مرد كه از نظر خدمت وظيفه عمومی منع قانونی نداشته باشند، معافیت تحصیلی صادر خواهد شد و داوطلبانی كه مشغول خدمت می باشند، اگر در مقطع كارشناسی يا بالاتر قبول بشوند و در صورت نداشتن غيبت قبل از اعزام به خدمت، ترخيص خواهند شد. این دانشگاه خوابگاه در اختیار دانشجویان نمی گذارد و دانشجويان می توانند از وام تحصیلی استفاده کنند و تغيير رشته و انتقال دانشجويان مطابق ضوابط سایر دانشگاه ها آموزش عالی صورت می گیرد.

 

 

 

 

مدارک لازم برای ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه غیر انتفاعی مشهد

 

 
اصل‌‌مدرک ‌‌دیپلم ‌متوسطه ‌‌نظام‌‌ جدید یا گواهی‌ ‌موقت‌ ‌پایان ‌‌تحصیلات‌ متوسطه‌ نظام‌ جدید دریکی‌ از شاخه‌های‌ کاردانش‌ یافنی‌ و حرفه‌ای ‌
اصل‌ مدرک‌ دیپلم‌ متوسطه‌ نظام‌قدیم‌ آموزش‌ متوسطه‌ یا گواهی‌ موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ نظام‌ قدیم‌ ( هنرستان‌ ) مبنی‌ بر گذراندن‌ کلیه‌ دروس‌چهارساله.
اصل‌ شناسنامه‌
6 قطعه‌ عکس‌ 4×3
مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)
فیش پستی درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم به موسسه محل قبولی.
معرفی‌نامه رسمی از ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی (سازمان بسیج مستضعفین) و یا اداره کل امور اداری وزارت جهاد کشاورزی با امضاء و مهر هر یک از روسای ارگانهای مذکور که در آن قید شده باشد( که تا قبل از ترم دوم ازطریق ارگانهای ذیربط به مؤسسات ذیربط ارسال خواهد شد) برای کسانی که با سهمیه ایثارگران در آزمون پذیرفته‌شده‌اند.
 
 
 
 
 
 

مدارک لازم برای ثبت نام کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشگاه غیر انتفاعی مشهد

 
 اصل گواهی پیش دانشگاهی و ریز نمرات -کپی گواهی پیش دانشگاهی و ریز نمرات
کپی شناسنامه تمامی صفحات
کپی کارت ملی
اصل گواهی دیپلم و ریز نمرات
کپی گواهی دیپلم و ریز نمرات
6 قطعه عکس 4×3
 مقطع کارشناسی ارشد
کپی شناسنامه تمامی صفحات
کپی کارت ملی
اصل گواهی موقت یا دانشنامه مقطع کارشناسی و کاردانی
(درصورت آماده نبودن مدرک،گواهی فراغت از تحصیل مقطع قبلی ارائه گردد)
کپی کارت پایان خدمت هوشمند 2 سری (برادران)
(درصورت نداشتن کارت پایان خدمت یا معافیت لغو معافیت تحصیلی مقطع قبلی به علاوه 2 سری کپی از آن ارائه گردد)
تاییدیه تحصیلی مقطع کارشناسی و کاردانی
ریزنمرات مقطع کارشناسی و کاردانی
6 قطعه عکس 4×3

 

 

   

   

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مشهد 97-98 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)