زمان و نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد پیام نور 96

 

 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

   

آیا میخواهید انتخاب رشته مطمئنی داشته باشید؟

آیا می خواهید در خصوص منابع آزمون کارشناسی ارشد پیام نور 96 اطلاعات مفیدی کسب کنید؟

آیا می خواهید انتخاب رشته کارشناسی ارشد پیام نور 96 را با کمک مشاوران ما انجام دهید؟

یکی از دغدغه های شرکت کنندگان کنکور ،یافتن راهی جهت آگاهی از رتبه کسب شده در آزمون است. با استفاده از نرم افزارهای موجود می توانید تخمین رتبه کارشناسی ارشد پیام نور 96 را به دست آورید. 

داوطلبان برای کسب اطلاع از معرفی رشته های کارشناسی ارشد پیام نور 96 باید ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام پیام نور را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل در مورد رشته ها، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، با انتخاب یک رشته ثبت‌نام کنند.

 

 

 

مدارك لازم براي ثبت نام و شركت در آزمون

 

فايل عكس اسكن شده. داوطلب بايد يك قطعه عكس پرسنلي جديد خود را با مشخصات ذكر شده در پايگاه اينترنتي سازمان سنجش ( 300×220Pixel) اسكن نموده و فايل آن را براي ارسال از طريق برنامه ثبت نام اينترنتي آماده نمايد. 

تذكر 1– عكس خواهران بايد با حجاب و صورت كامل آنان مشخص باشد.

تذكر 2- داوطلبان توجه داشته باشند كد رهگيري خود را حتماً تا اتمام كليه مراحل و حداقل به مدت يك سال نزد خود حفظ  و نگهداري نمايند و از قراردادن اطلاعات آن در اختيار ساير افراد جداً خودداري نمايند.

* تذكر مهم: با توجه به ورود اطلاعات ثبت نامي توسط متصديان كافي نت ها، متأسفانه اطلاعات معمولاً با اشتباهاتي در تقاضانامه درج مي گردد و يا عكس ارسالي داوطلبان اشتباه است؛ لذا مسؤوليت هرگونه خطا در اين مورد، متوجه شخص داوطلب است و سازمان سنجش آموزش كشور به هيچ وجه امكان اصلاح اشتباهات مذكور را ندارد و هيچ گونه عذري در اين زمينه پذيرفته نخواهد شد. به خصوص چنان چه عكس ارسالي داوطلب اشتباه باشد، فرد به عنوان متخلف تلقي و براساس قانون مربوط به تخلف و تقلب با وي رفتار خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

تکمیل ظرفیت ارشد پیام نور

 

داوطلبانی که از نتیجه قبولی ارشد خود راضی نیستند و متقاضی ثبت نام در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پیام نور 96 هستند می بایست ابتدا در خصوص رشته ها و دانشگاه هایی که ظرفیت مازاد دارند تحقیق کافی کنند و از شرایط خوابگاه ها ، شهریه، چگونگی ثبت نام و... اطلاع یابند و سپس در تاریخ اعلام شده ثبت نام خود را انجام دهند و اگر در فرآیند تکمیل ظرفیت سوالی داشتند می توانند با ما در تماس باشند.

  

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد پیام نور 96 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)