شهریه مقطع دکتری دانشگاه پیام نور

 

 باتوجه وجود مقطع دکتری در دانشگاه پیام نور ، داوطلبانی که مشتاق ادامه تحصیل در دکتری هستند می توانند جهت اطلاع از شهریه مقطع دکتری دانشگاه پیام نور با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را از ما بپرسید.

 

ثبت نام دکتری پیام نور

دکتری دانشگاه پیام نور به صورت نیمه متمرکز بوده پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه پیام نور توسط کنکور سراسری انجام می گیرد. به دلیل شرایط خاصی که دانشگاه پیام نور دارد مانند شهریه پایین و کلاس های نیمه حضوری و غیر حضوری تحصیل در این دانشگاه برای عموم امکان پذیر می باشد. شما در زیر می توانید لیست رشته های دکتری دانشگاه پیام نور را مشاهده کنید. ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه پیام نور سالی یک بار برگزار می گردد. زمان ثبت نام کنکور دکتری دانشگاه پیام نور متغییر می باشد و معمولا هر سال متفاوت از سال قبل می باشد.

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 شهریه-مقطع-دکتری-پیام نور

 

 مصاحبه دکتری

برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری مصاحبه یکی از مهم ترین موضوعات است ولی دانشگاه با دانشگاه فرق می کند و داوطلبان برای اگاهی از چگونگی مصاحبه مقطع دکتری در رشته های مختلف و اطلاع از وجود یا عدم وجود مصاحبه در رشته های خاص با ما در ارتباط باشید.

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شهریه مقطع دکتری پیام نور با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)