دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96-97

داوطلبان عزیز که نگران گرفتن دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 96-97 هستند و می خواهند از محل برگزاری آزمون اطلاع کسب کنند می بایست یک هفته قبل از برگزارى آزمون سراسرى کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند.برای دریافت اطلاعات کامل می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور از هر کجا که هستید در تماس باشید تا به راحتی کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96  12 و 13 تیرماه منتشر می شود. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید اقدام به پرینت کارت شرکت در آزمون کنند. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و جهت ثبت نام کنکور 96 سراسری و آزاد و اطلاعات دقیق از نحوه ثبت نام و مدارک لازم و هرگونه سوال که دارید می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 

دریافت-----------کارت آزمون کنکور------سراسری 96-97

 

اعلام نتایج کنکور سراسری 96

بعد از برگزاری کنکور مهم ترین موضوع آگاهی از زمان اعلام نتایج کنکور سراسری می باشد،نتایج آزمون سراسری در مدت زمان معینی اعلام می شود .داوطلبان باید فورا اقدام به انتخاب رشته بکنند در صورت تاخیر در انتخاب رشته، فرصت از داوطلبان گرفته می شود. بنابراین آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج از اهمیت زیادی برخوردار است والدینی که نگران دریافت اعلام نتایج فرزندان خود هستند می توانند با مشاوران ما در ارتباط باشند تا بلافاصله بعد از اعلام نتایج کنکور از کارنامه و رتبه فرزندان خود باخبر شوند.

 

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 96 - 97

بعد از برگزاری کنکور سراسری بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یا نرم افزار تخمین رتبه کنکور در اختیار ندارند.
می خوای بدونی چه درصدی زدی یا چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی؟
مشاوران سامانه صدای مشاور در تخمین رتبه کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری 96 با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور زدین بهتون میگن که تقریبا چه رتبه ای تو کنکور به دست میارین.
مرحله بعد از تخمین رتبه اینه که بهتون بگیم با این رتبه کجاها قبول میشین، با توجه به رتبه ای که میارید و علاقه شما به رشته تحصیلی و دانشگاهی که دوس دارید اونجا ادامه تحصیل بدید به شما خواهیم گفت چجوری انتخاب رشته انجام بدید تا بعدن پشیمون نشید.

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 96-97 با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)