کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه‌متمرکز Ph.D) سال 97 برای پذیرش در کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور می بایست با نظر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنما،در آزمون مذکور ثبت‌نام کنند. ثبت‌نام برای شرکت در آزمون‌ ورودی دکتری (نیمه متمرکز Ph.D) سال 97 کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور امکان‌پذیر است؛ لذا داوطلبان لازم است که ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را مطالعه نموده و در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری ثبت‌نام در آزمون به شرح ذیل، اقدام کنند و سپس مراحل بعدی را به انجام برسانند.

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

ثبت نام آزمون دکتری 97

 

به داوطلبان توصیه می‌شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام، ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعات لازم را براساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت‌نام وارد نمایند. ثبت نام آزمون دکتری از روز چهارشنبه 96/9/1 شروع می شود و تا روز سه شنبه 96/9/7 ادامه دارد و آزمون دکتری در تاریخ 96/12/4 در سراسر کشور برگزار می شود.
 
 

شرایط و نحوه ثبت نام آزمون دکتری 97-98

 

 

زمان مصاحبه دکتری سراسری

 

افرادی که متقاضی ثبت نام دکتری هستند باید علاوه بر شرکت در آزمون با اعلام زمان مصاحبه دکتری به دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند.  در مصاحبه های آزمون دکتری سراسری ۴۰ درصد نمره به سوابق پژوهشی، ۳۰ درصد به سوابق آموزشی و ۳۰ درصد نیز به ارزیابی های جلسه مصاحبه اختصاص داده شده است.

 

 

آزمون جامع دکتری سراسری 

 

هدف از برگزاری آزمون جامع:

  • سنجش توانمندی، تحليل و استنباط منطقی او در برخورد با مسائل علمی
  • كسب اطمينان از قابليتهای آموزشی و پژوهشی دانشجويان دكتری
  • برخورداری از قوة ابتكار و قابليتهای پژوهشی

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام دکتری 97-98 | شرایط و نحوه ثبت نام آزمون دکتری 97-98  با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)