برای امتحانات پایان ترم، دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند محل امتحان خود را تغییر دهند. این امکان برای دانشجویان کارشناسی همان مهمان اضطراری و برای دانشجویان کارشناسی ارشد تعیین محل آزمون است.

دانشجویانی که می خواهند از زمان و شرایط تعیین محل آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور نیمسال اول مطلع شوند ، می توانند برای کسب اطلاعات دقیق با مشاوران تلفن صدای مشاور تماس گرفته و از شرایط و ضوابط دانشگاه پیام نور و یا ثبت نام و لیست رشته های فراگیر پیام نور آگاه شوند. 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه پیام نور با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

زمان و شرایط تعیین محل آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور نیمسال اول

 

تعیین محل آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور

 

امکان درخواست اینترنتی و از طریق سیستم گلستان نیز فراهم شده است. دانشجویان کارشناسی برای مهمان اضطراری باید حضوری به مرکز خود مراجعه و درخواست کتبی بدهند. همچنین دانشجویان کارشناسی می توانند به جای مراجعه حضوری از طریق ارسال فکس نیز درخواست خود را اعلام کنند. شرط موافقت مهمان اضطراری برای دانشجویان کارشناسی موافقت مبدا و مقصد می باشد و همچنین در مهمان اضطراری شهریه و استاد تغییری نمی کند و فقط محل امتحان تغییر می کند. الزامی برای مهمان اضطراری وجود ندارد و در صورت عدم درخواست مهمان اضطراری امتحانات دانشجو در همان مرکز خود برگزار می شوند. امکان تعیین محل آزمون برای بخش تئوری دروسی که به صورت تئوری عملی هستند وجود دارد یعنی فقط بخش تئوری امتحان را می توانید تغییر دهید و این امکان برای دروس عملی وجود ندارد. امتحان دروس عملی در همان محل تعیین شده توسط استاد می باشد.مدارک لازم برای ثبت نام مقطع کارشناسی پیام نور


اصل مدرک دیپلم
مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا فوق دیپلم
رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره دیپلم و پیش دانشگاهی
گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری
تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی
6 قطعه عکس
مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)
(کسانی که مشمول هستند و هنوز سربازی نرفته اند در قسمت مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه ، اسکن مدرک پیش دانشگاهی خود و یا یک عکس سفید ارسال کنند).

  

   

  

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان و شرایط تعیین محل آزمون کارشناسی دانشگاه پیام نور نیمسال اول با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)