از اون جایی که مقوله کنکور و شرایط و ضوابط آن و قبولی در رشته و دانشگاه مورد علاقه برای دانشجویان استرس زیادی را به همراه داشته است، دانشگاه پیام نور با فراهم آوردن امکان تحصیل بدون شرکت در آزمون ورودی ، باعث شده داوطلبان به این دانشگاه متمایل شوند. 

موضوع مهم بعد از فارغ التحصیلی این است که مدرک اخذ شده تا چه میزان از اعتبار علمی برخوردار است، همین باعث شده که برای تعداد زیادی از دانشجویان این سوال مطرح شود که مدرک بدون کنکور با کنکور پیام نور چه تفاوتی با هم دارد؟

افرادی که می خواهند از میزان تفاوت مدرک بدون کنکور با کنکور پیام نور و یا شرایط ثبت نام و لیست رشته های فراگیر پیام نور مطلع شوند ، می توانند برای کسب اطلاعات دقیق با مشاوران تلفن صدای مشاور تماس گرفته و از شرایط و ضوابط دانشگاه پیام نور آگاه شوند. 

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

می توان جهت مشاوره دانشگاه پیام نور با تلفن ثابت و بدون کد در سراسر

کشور باشماره 9099071611 تماس بگیرید.

تماس همه روزه از ساعت 8 تا 12 شب

حتی روزهای تعطیل

 تماس از موبایل های همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595

 

 

 تفاوت مدرک بدون کنکور با کنکور پیام نور

 

 

مدرک پیام نور معتبر تر است یا مدرک دانشگاه آزاد

 

آن دسته از دانشجویانی که بعد از پایان دوره تحصیلی خود مایل به ورود به بازار کار هستند، نگران هستند که آیا مدرک آن ها از سوی کارفرما تا چه حد مورد تایید است؟ و این موضوع باعث شده که داوطلبان بدون کنکور ورود به دانشگاه سوالاتی در خصوص این که مدرک کدام دانشگاه معتبر تر است و یا میزان توجه به مدرک دانشگاه پیام نور در کشور تا چه حد است، دارند و می توانند جهت مشاوره با ما در ارتباط باشند.

 

 

اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور 


مدارک دانشگاه پیام نور مانند مدرک دانشگاه های سراسری-دولتی توسط یک مرجع یعنی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری صادر می گردد. لذا مدارک پیام نور جزو مدارک رسمی و معتبر سیستم آموزشی عالی کشور ایران می باشد و برای ادامه تحصیل در داخل و خارج از کشور نیز معتبر است . همچنین با توجه به معتبر بودن این دانشگاه ، ارگان ها در صورت نیاز ، فارغ التحصیلان این دانشگاه را استخدام می نمایند. این دانشگاه جز دانشگاه ها دولتی محسوب می شود و هیچ دغدغه و مشکلی برای ادامه تحصیل و اشتغال دانشجویان پیام نور وجود ندارد . در مورد استخدام برخی از سازمان ها دولتی پذیرش نظیر شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در شرایط ثبت نام برای آزمون استخدامی خود ذکر کرده اند که مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد. لذا این سازمان ها با استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور که از طریق آزمون سراسری پذیرش شده اند مشکلی ندارند.

 

 

میزان شهریه دانشگاه پیام نور

 

شهریه دانشجویان فراگیر و سراسری و بدون آزمون یکسان است. و شهریه دانشگاه پیام نور تنها با مصوبات هیات امنای دانشگاه به صورت سالانه تغییر می کند. شهریه ثابت پیام نور در سال تحصیلی ۹۶ برای مقطع کارشناسی در نواحی ۱ و ۲ مبلغ ۱۴۹ هزار ۸۰۰ تومان و در نواحی ۳ ، ۴ و ۵ مبلغ ۱۲۰ هزار و ۲۰۰ تومان می باشد. همچنین شهریه ثابت کارشناسی ارشد پیام نور در سال تحصیلی 96 برای کلیه ورودی ها و کلیه رشته ها ۸۴۲ هزار و ۷۰۰ تومان خواهد بود. و تفاوتی بین شهریه رشته های مختلف در گروه های مختلف از قبیل فنی و مهندسی با رشته های علوم انسانی در شهریه ثابت وجود ندارد.

 

   

  

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تفاوت مدرک بدون کنکور با کنکور پیام نور با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

امضا

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)